Orhan Bademli 2019 Yaz Sonu Saç Trendleri « Magazinmatik.com

25 Eylül 2021 - 09:05

Orhan Bademli 2019 Yaz Sonu Saç Trendleri

Orhan Bademli 2019 Yaz Sonu Saç Trendleri

Orhan Bademli 2019 Yaz Sonu Saç Trendleri
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2019 - 11:50

MOR MENEKŞELERİN AKLIMIZDAN ÇIKMAYAN CAZİBESİ

Sac renlerinde, Menekşe ve lavantanın, büyülü, erotik çekiciliğini ve gizemin ,mistisizime,
duyulan derin sezgiyle aradığını, tutkuyla mor ve morların tonlarını bu sac stiliyle dile getiriyoruz..

Kusursuz renkler yakalayabilmek için en iyi YAZ renklerinin farklı ton alternatifleriyle bir renk yolculuğuna çıkalım “doğallığın, zarafetin ve şıklığın sofistike cömertliğini” birlikte deneyimleyelim diyoruz… Ne dersiniz

Sezonun çılgın, kazanan saç rengi belli oldu…YAZ sonunun favorisi olan koyu oksit kahvelerin içinde mor renklerin zaferi, jet irize siyahların otoritesini yerle bir ediyor, Şimdi SON BAHARA DOĞRU Nişantaşı sokaklarının kaldırımlarında yürüyen insanların dikkatini çekecek. Hatta azda olsa kıskanarak arkadaşına bak ne kadar hoş olmuş çok yakışmış diyebilecekleri sac rengini tasarladık..

YAZ Sezonunu bitimine doğru mükemmel uyumu yansıtan “menekşe ve lavantanın, eşsiz renkleri” saclarda derin dip renklerinde ikinci tonlar lavantanın veya mor gölge tonlarıyla saça yeni bir boyut kazandırıyoruz..

Bu Yaz, kısa sac stillerinde “Purple-yani mor”tonların cüretkar ve seksi yorumlamalarında beklenmedik yükselişiyle Hollywood’da ve model camiasında kahvelerin derinliklerinde sayısız cool tonlarla adeta müthiş bir zafere imza attı.
O&V Salon coloristleri yeni “Akıllı renklendirme teknikleriyle” alt tonlara gizlenmiş pek çok yeni nesil tonlarıyla, geniş renk yelpazesini müşterilerine sunar. Orhan Bademli ve ugur acar olarak “MENEKŞENİN VE MOR” tonların insanlara şans getireceğine inanıyoruz…
MOR VE MENEKŞE RENKLERİNİN KAHVELERLE“ Flörtü Hollywood camiasında ve kırmızı halıda büyük bir hızla ünlülerin favori renkleri haline geldi bile..Hatta “soğuk ve sıcak” zıtlığının uyumunu yansıtan bu çılgın ikili, estetik ve güzellik dünyasını,ele geçirmiştir diyebiliriz.

Kesim ve renklendirme; Orhan Bademli favorisi koyu oksit kahvelerin içinde mor renklerin zaferi ” Modern under grant kesim tarzları,kesim modellerinin zamansız modasıyla, kadınların gerçek güzelliğine minik dokunuşlarla büyük etkiler yarattığımız bu sezon trend’i modelleri müşterilerimizde de sıklıkla göreceğiz.
Hareketli olabilen oyuncu ve özgün, güçlü düzensiz ve katlı doğal hareketleriyle,renkleri büyüsünü ve derinliğini destekliyen sac stilimizi uyguluyoruz..

Makyaj; “yüz güzelliğini ortaya çıkaran dokunuştur” diyen makyöz DAMLA MISIRIN Renkli dünyasını dışarı vurmasına yardımcı olan sezon trendlerini yorumladı. Sezonun vazgecilmezi olan en önemli detay; doğal kaşlar ve ten makyajını olabildiğince hafif tutmak, adeta ciltte “makyaj yokmuş” etkisi yaratmak. Doğal saçlarla tamamlanmış doğal tende, doğal dudak renklerinde mat rujlar tercih edilebiliriz. Özetlersek “Sezonun en popüler görünümü ten ve göz makyajını minimumda tutarak daha doğal ve modern bir görünüm elde edebiliriz.” diyor DAMLA MISIR…

HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YENİ SEZONDA DUYGULARINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ…

Tüm kıyafetler, ROMAN’ın Yılbaşı Koleksiyonun dan seçilmiştir.
Kıyafet sponsoru: ROMAN

SAC STİL TASARIM / O&V MASTER KUAFÖR
TAKI TASARIM: Perla Moda accessories – nstagram—perla.accessories
MAKYAJ TASARIM :DAMLA MISIR
FOTOĞRAF TASARIM :Ece Elif Doğan