İstanbul’da soğuk ve yağışlı hava: Sıcaklıklar 2 ila 6 derece düşüyor « Magazinmatik.com

İstanbul’da soğuk ve yağışlı hava: Sıcaklıklar 2 ila 6 derece düşüyor

İstanbul’da soğuk ve yağışlı hava: Sıcaklıklar 2 ila 6 derece düşüyor
Son Güncelleme :

05 Eylül 2022 - 10:02

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin kuzeyinde hava sıcaklıklarının bugün hissedilir derecede azalmasının beklendiğini bildirdi. İstanbul’da da hava sıcaklıklarının 2 ila 6 derece azalacağı, mevsim normalleri altına ineceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara’nın güney ve doğusu, Karadeniz, Batı Akdeniz’in iç kesimleri ile Afyonkarahisar, Konya, Aksaray, Kars ve Ardahan çevrelerinin yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

İstanbul’da bugün havanın parçalı yer yer çok bulutlu, bazı bölgelerde yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Hava sıcaklıklarının da 2 ila 6 derece azalacağı, mevsim normalleri altına ineceği tahmin ediliyor.İstanbul’da Pazartesi ve Salı günü hava sıcaklıkları en düşük 20 en yüksek 26 olması bekleniyor. Çarşamba günü hava sıcaklıkları en yüksek 27 olurken cuma günü 29 dereceye kadar yükseleceği tahmin ediliyor.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası