Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde kiminle oynayacak? « Magazinmatik.com

Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde kiminle oynayacak?

Serenay Sarıkaya Şahmeran dizisinde kiminle oynayacak?
Son Güncelleme :

13 Eylül 2021 - 19:50

Şahmeran isimli Netflix için hazırlanan dizide erkek başrolün kim olacağı konusu uzun bir süredir bekleniyordu.

Geçen ay Burak Deniz’e teklif yapıldığı ve yanıt beklendiği şeklinde iddialar ortaya atılmıştı. Burak Deniz en son atv ekranında yayınlanan Maraşlı dizisinde başrolde yer almıştı.

Sonunda bu transfer netleşti. Serenay Sarıkaya’nın yeni dizisindeki yeni partneri Burak Deniz oldu. Gazeteci Birsen Altuntaş bu gelişmeyi duyururken, ekibin Adana’da çekimlere başlayacağı bilgisini de verdi.

Maraşlı dizisinin finalinin ardından Burak Deniz, Temmuz ayında İtalya’da Ferzan Özpetek’in Cahil Periler dizisine katılmıştı. Sonrasında bir süre dinlenme fırsatı bulan oyuncu, yeniden sete çıkmaya hazırlanıyor.

Ay sonunda dizinin ekibinin bir araya gelerek çekimleri başlatması bekleniyor. Pınar Bulut’un hikayesini yazdığı dizinin fantastik bir öyküsü bulunuyor. Şahmeran isimli dizinin çekimleri Adana’nın yanı sıra Tarsus ve Datça’da çekilecek.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası