Halk Tv’den Ayrılan İsmail Dükel’in Yeni Kanalı Belli Oldu « Magazinmatik.com

25 Eylül 2021 - 08:31

Halk Tv’den Ayrılan İsmail Dükel’in Yeni Kanalı Belli Oldu

İsmail Dükel yeni kanalını sosyal medyadan duyurdu

Halk Tv’den Ayrılan İsmail Dükel’in Yeni Kanalı Belli Oldu
Son Güncelleme :

03 Eylül 2018 - 22:43

Halk TV ile  ani bir şekilde ayrılan haberci spikeri İsmail Dükel’in yeni kanalı belli oldu.Dükel bundan böyle TELE 1 TV ekranlarında olacak…

Dükel yeni kanal haberini sosyal medya hesabından “Günaydın… Ben size, siz bana yani biz birbirimize inandık güvendik. Bu inanç ve güven bundan sonra TELE 1 TV ekranlarında devam edecek.. En kısa zamanda görüşmek dileği ile.. Sevgiler.. İsmail Dükel TELE1’de ” notu ile duyurdu…

Bayram tatiline çıkan Dükel’in  izin dönüşü sürpriz bir şekilde işine son verilmişti.İsmail Dükel’in Halk Tv’den yollanması sosyal medyada eleştirilere neden olmuştu.

İSMAİL DÜKEL KİMDİR?

İsmail Dükel1960 yılında Ankara‘da doğmuştur.

İsmail Dükel, gazeteciliğe 1979 yılında Ankara‘da Rüzgarlı Sokak’ta eski adı Ulus olan Barış Gazetesinde başladı. Ankara’da çeşitli gazetelerde çalıştı. Kanal EKanal Türk‘de dört buçuk yıl kadar Ankara Haber Müdürlüğü yaptı ve kuruculuğunu yaptığı Kanal Biz‘de de 13 ay kadar Ankara Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2,5 yıl süren işsizlik dönemi oldu. Bu arada “Gazete 5” diye bir internet sitesinde beş ay kadar çalıştı. 2012 yılının Ocak ayında çalışmaya başladığı Yurt Gazetesi‘nde “Meclis kulisi” adlı köşe ya 1 yıl kadar çalıştı.

Yurt Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Haziran 2013 tarihinde Taksim Gezi olayları başladıktan birkaç gün sonra Halk TV Genel Müdürü Şaban Sevinç‘in daveti ile Genel Yayın Yönetmeliğini Hakan Aygün‘ün yaptığı Halk Tv’de çalışmaya başlamış ama Ağustos 2018 de ani bir şekilde kanalları ayrılmıştı.

Halk Tv’de Şok Ayrılık!