Fulya İle Umudun Olsun ekibi o bebekler için ekip kurdu « Magazinmatik.com

Fulya İle Umudun Olsun ekibi o bebekler için ekip kurdu

Fulya İle Umudun Olsun ekibi o bebekler için ekip kurdu
Son Güncelleme :

16 Ekim 2021 - 17:11

Temmuz ayında yayın hayatına başlamasına karşın kısa zamanda ekranda kendine yer edinen Fulya İle Umudun Olsun, adına yaraşır bir şekilde SMA hastası bebeklerin de umudu oluyor.

Öğle kuşağında yayın yapan programların içinde SMA’lı bebeklerin sesini duyan tek isim ve tek program olan Fulya İle Umudun Olsun oldu. Programın sunucusu Fulya Öztürk’ün yanı sıra ekip de kendilerine gelen yardım talepleriyle yakından ilgileniyor.

Her hafta SMA’lı bebeklerin yakınlarından gelen yüzlerce başvuruyu titizlikle inceleyen program ekibinin yanına sadece bu başvurularla ilgilenmesi için ek birim kuruldu.

Öztürk, SMA’lı bebeklerin yaşam mücadelelerine Instagram’dan yaptığı canlı yayınlarla destek olurken, programda da bu hastalıkla boğuşan ailelerin sesi olmaya çalışıyor.

‘EN İYİSİNİ YAPACAĞIM…’

SMA’lı bebeklerin umudu olmaya devam edeceğini her fırsatta haykıran Fulya Öztürk, “Bu aileler için her zaman elimden gelenin en iyisini yapacağım. Ben ve ekibim her zaman SMA’lı bebeklerin umudu olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası