Doğduğun Ev Kaderindir İzleyiciden Tam Not Aldı « Magazinmatik.com

Doğduğun Ev Kaderindir İzleyiciden Tam Not Aldı

Doğduğun Ev Kaderindir İzleyiciden Tam Not Aldı
Son Güncelleme :

26 Aralık 2019 - 23:56

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in başrol oynadığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin dün akşam ekrana gelen ilk bölümü izleyicisinden tam not aldı.

Yapımını OGM Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dün akşam TV8’de izleyicisiyle buluştu.

Gerçek hayat hikayesinde uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderindir” ilk bölümüyle ABC1 kategorisinde 5.77 reyting alarak güçlü bir açılış yaptı. Dizi yayına başlamasıyla birlikte twitter üzerinden 100 bine yakın yorum alırken, Türkiye’nin yanı sıra İtalya, İspanya, Fransa, Suudi Arabistan, Arjantin, Brezilya, Kanada ve Yunanistan’da Twitter’ın gündemine oturdu. 14 saat boyunca yorum almaya devam eden dizi sosyal medyanın en çok konuşulan dizisi oldu ve dünya gündemine de girdi.

İlk sahnesiyle gözyaşlarına boğdu

Demet Özdemir’in hayat verdiği Zeynep karakterinin çocukluğunu canlandıran Beren Nur Karadiş’in de izleyiciden tam not aldı. Pek çok kişi sosyal medya hesaplarına daha ilk sahneden ağlamaya başladıklarını yazdı.

#ZeyMeh çok sevildi

İki ailesi arasında sıkışmış hisseden Zeynep, tesadüflerle yolunun kesiştiği Mehdi’yle hiç beklemediği bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Kaba saba birini beklerken daha evvel karşılaştığı ancak tanışmadığı Mehdi ile karşılaşan Zeynep’in kalbi ve aklı karmakarışık olmuştur. Ancak tek kafası karışan Zeynep değildir. Zeynep ve Mehdi’nin tesadüflerin eşlik ettiği aşk hikayesi, farklı ve derin anlatımıyla şimdiden #ZeyMeh efsanesini başlattı.

Demet Özdemir’den teşekkür

Güzel mesajları ve destekleri için izleyicilerine teşekkür eden Demet Özdemir, canlandırdığı Zeynep karakterinin bir fotoğrafını paylaşarak “bana çok şey öğreteceğine eminim” dedi.

https://www.youtube.com/watch?v=b0Fy_pO9m2Q

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası