Doğduğun Ev Kaderindir 2.Bölümde Neler Olacak? « Magazinmatik.com

Doğduğun Ev Kaderindir 2.Bölümde Neler Olacak?

Doğduğun Ev Kaderindir 2.Bölümde Neler Olacak?
Son Güncelleme :

09 Ocak 2020 - 23:08

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikâyesinden esinlenerek Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryosunu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” ikinci bölüm tanıtımı yayınlandı!

Gerçek hayat hikâyesinden uyarlanan dizide, insanlığın en büyük ve derin sorgulamalarından biri olan “İnsan kaderini değiştirebilir mi?” sorusunun cevabını arıyor.

Başrollerini İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in paylaştığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinin ikinci bölümünden tanıtım fragmanı yayınlandı!

https://youtu.be/bHxisFW9nb0

“Kendi hayatıma ihanet etmiş hissederim Mehdi”

Zeynep, öz annesi Sakine’nin teklifinin ardından Mehdi’nin de bu evliliği istemesiyle zor bir karar sürecinden geçer. Birdenbire hayatına giren Mehdi’ye karşı hisleriyle ne yapacağını bilemeyen Zeynep, Faruk’la ve üvey babası Ekrem’le karşı karşıya gelir. Zeynep’in sevgilisi Faruk ile üvey annesi Nermin, Zeynep ile Mehdi’nin evliliğini engellemeye çalışacaktır.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası