Mars 2020 ‘de Türkiye İlk Sırada! « Magazinmatik.com

Mars 2020 ‘de Türkiye İlk Sırada!

Mars 2020 ‘de Türkiye İlk Sırada!
Son Güncelleme :

23 Mayıs 2019 - 21:50

NASA’nın 2020 Mars programı kapsamında hazırlıkları devam ederken, hatıra bilet etkinliği de büyük ilgi görüyor. Etkinlik kapsamında, isim yazdıranlara Mars bileti hazırlanıyor.

NASA tarafından gelecek yıl Mars’a gönderilmesi planlanan “Mars 2020” uzay aracı, aynı zamanda yüz binlerce bireyin ismini de taşıyacak. Kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılan etkinlikle, dileyenlere hatıra olarak NASA Mars bileti hazırlanıyor ve sisteme kaydediliyor.

TÜRKİYE İLK SIRADA

“Mars 2020″bilet etkinliğinde Türkiye birinciliği şu ana kadar kimselere bırakmadı.Amerika’yı üçe katlayan Türkiye sembolik bilet etkinliğinde 1 milyona yakın kayıt ile ilk sırada yer alıyor…

NASA MARS BİLETİ NASIL ALINIR?

2020 yılında Mars yolculuğuna çıkacak olan uzay aracında bulunan çiplere, kayıt yapılan isimler yazılarak Mars’a gönderilecek. Bu isimler ile kayıt yapanlara özel de NASA hatıra bileti veriyor.

Dijital bir biniş kartı verilen sistemde, isim ve soyisim ile kişisel bilgiler yer alıyor. Aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra, isim, soyisim, ülkeniz, posta kodunuz ve eposta adresinizi yazmanız gerekmektedir. Bu bilgileri doldurup ilerledikten sonra, hatıra biletiniz hazırlanıyor.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası