Galatasaray eski Başkanı Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı « Magazinmatik.com

  Galatasaray eski Başkanı Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı

  Galatasaray eski Başkanı Mustafa Cengiz hastaneye kaldırıldı
  Son Güncelleme :

  27 Temmuz 2021 - 17:10

  Galatasaray Genel Kurul Üyesi Hayri Kozak, Galatasaray eski Başkanı Mustafa Cengiz’in hastaneye kaldırıldığını ve durumunun iyi olmadığını açıkladı.

  Galatasaray ‘ın Temmuz ayı olağan Divan Kurulu Toplantısı gerçekleşirken toplantıda Divan Kurulu Üyesi Hayri Kozak, eski başkan Mustafa Cengiz’in sağlık durumuna ilişkin bilgilendirmede bulundu. Mustafa Cengiz’in sağlık durumunun pek de iyi olmadığını söyledi.

  ‘Mustafa başkanı hastaneye kaldırdılar’

  Hayri Kozak, “Sizlere bir bilgi vermek istiyorum. İki gün evvel Mustafa başkanla konuştum. Durumu hakkında sizlere de bilgi vereyim. Hiç iyi değil. Hastaneye kaldırdılar şimdi de. En son çok ağır bir ilaç vermişler. İyi neticeler vermeye başlamış ama çok hırpalıyormuş. Çok yorulmuş. Yani gidişat iyi değil. Allah yardımcısı olsun. İnşallah geriye dönük de o günlerin fazla üzerine düşmeyiz. Üzmeyelim kendisini” dedi.

   

  Kayank:Fanatik

  FİKSTÜR - Maç Yok

  Tümünü Gör

  YORUM YAP

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

  Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası