Reklam ve Sponsorluk « Magazinmatik.com

Reklam ve Sponsorluk

Yayın hayatına başladığı 2012 yılından bu yana Magazin, Eğlence, Müzik, Sağlık, Sosyal Medya ve Teknoloji konularında güncel, açıklayıcı ve bilgilendirici içerikler sunan Magazinmatik.com, her geçen gün artan ziyaretçi sayısı, sürekli yükselen istatistikleri ve sık güncellenen içerikleriyle alanında prestijli bir blog olma yolunda ilerlemektedir.

Açıldığı günden bu yana 12 milyondan fazla kullanıcı tarafından ziyaret edilen Magazinmatik.com55 milyondan fazla sayfa gösterimi almıştır.

Magazinmatik.comkullanıcı odaklı içeriğiyle Google aramalarında kendine üst sıralarda yer bulan, Sosyal Medya’da tanınırlığı olan güçlü bir platformdur. Aynı zamanda reklamverenler için de marka değerini destekleyen prestijli bir blogdur.

Eğer siz de Magazinmatik.com ile büyümek istiyorsanız: reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için info@magazinmatik.com  mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Modelleri

Tanıtım Yazısı

Tanıtımını yapmak istediğiniz ürünü, hizmeti yada markayı Magazinmatik.com ile kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenize duyurabilirsiniz. Oluşturduğunuz veya tarafımca oluşturulan advertorial içeriğiniz anlaşılan süre boyunca blogumda yayınlanır ve sosyal medya hesaplarımdan paylaşılarak içeriğin daha fazla kişiye ulaşması sağlanır.

Banner Gösterimi

Her geçen gün artan ziyaretçi sayısıyla daha geniş kitlelere ulaşan Magazinmatik.com’a reklam vererek kullanıcıların markanızdan, kampanyalarınızdan ve servislerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Magazinmatik.com’da şu an için gösterimini yapabileceğiniz banner boyutları aşağıdaki gibidir.

  • 728*90 px Leaderboard Reklam Alanı
  • 300*250 px Sidebar Square Reklam Alanı
  • 300*600 px Sidebar Half Page Reklam Alanı

Davet Edebilirsiniz

Magazinmatik.com’u düzenlemiş olduğunuz etkinliklerinize ve sosyal sorumluluk projelerinize davet ederek ziyaretçilerimizi haberdar edebilirsiniz.

Eğer siz de Magazinmatik.com ile büyümek istiyorsanız: reklam ve sponsorluk, etkinlik, kampanya veya diğer talepleriniz için info@magazinmatik.com  sayfamdan mail atarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası