Yıldız Tilbe Hediye Etti « Magazinmatik.com

Yıldız Tilbe Hediye Etti

Yıldız Tilbe Hediye Etti
Son Güncelleme :

26 Nisan 2018 - 15:38

Yıldız Tilbe genç şarkıcıya destek çıktı…

Daha önce Sezen Aksu’nun ‘’Perişanım Şimdi’’ şarkısı ile müzik piyasasına adım atan yetenekli şarkıcı Özgü bu kez dillere pelesenk olan bir Yıldız Tilbe şarkısı olan ‘’Ummadığın Anda’’ ile müzik listelerine tekrardan başarılı bir giriş yaptı.

Seyhan Müzik ve Özgü Müzik etiketli yeni single çalışması ile büyük beğeni toplayan başarılı şarkıcı ‘’Ummadığın Anda’’nın düzenlemesini başarılı aranjör Genco Arı üstlenirken klip yönetmenliğini ise Efe Burak Baydar üstlendi.

 YILDIZ TİLBE HEDİYESİ

Şarkıyı Yıldız Tilbe’den almak için usta sanatçının yanına giden Özgü, Tilbe’nin kendisine hemen şarkıyı vermediğini ilk başta şarkıyı kendisinden dinlemek istediğini söylüyor. ‘’Ummadığın Anda’’yı okurken Yıldız Tilbe genç şarkıcının parçayı bitirmesini beklemeden  ‘’Bu kızdan şarkı için 1 TL bile almayacaksınız benim şarkım sana hediyedir kızım’’ sözlerinin ardından Özgü’ye şarkısını hediye ediyor.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası