Seksendört Eylül’de Harbiye’de « Magazinmatik.com

Seksendört Eylül’de Harbiye’de

Seksendört Eylül’de Harbiye’de
Son Güncelleme :

15 Ağustos 2022 - 10:38

Türk rock müziğinin başarılı temsilcilerinden Seksendört, 3 yıllık bir aranın ardından kuruluş kadrosuyla tekrar bir araya gelişlerini 28 Eylül Çarşamba akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek olan büyük bir konser ile kutlayacak.

”Biz de sizi çok özledik. Kaldığımız yerden devam. 28 Eylül’de Harbiye’de buluşalım.” mesajı ile hayranlarını heyecanlandıran Seksendört, sürprizlerle dolu geçecek olan konser için provalarına devam ediyor.

Türkiye’nin en iyi performans gruplarından biri olarak görülen Seksendört, uzun bir aradan sonra, özlenen şarkılarını unutulmaz bir performans eşliğinde sergileyecek olmanın heyecanını yaşıyor.

Pandemi’nin hemen öncesinde solo projelerini gerçekleştirmek üzere 3 yıllık bir ara veren grup, gitarda Arif Erdem Ocak, bas gitarda İsmail Okan Özen, davulda Serter Karadeniz ve vokalde Tuna Velibaşoğlu’nun bulunduğu ilk kadronun tekrar bir araya geldiğini duyurarak büyük bir sevinç yaşatmıştı.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası