“Gençlerin Yeni Gözdesi BATUHAN KANDEMİRMAN” « Magazinmatik.com

“Gençlerin Yeni Gözdesi BATUHAN KANDEMİRMAN”

“Gençlerin Yeni Gözdesi BATUHAN KANDEMİRMAN”
Son Güncelleme :

13 Ekim 2022 - 16:59

Turizm Otelcilik ve Hafif Batı Konservatuvar mezunu olan Batuhan Kandemirman, bu mesleğin kendisine göre olmadığını düşünür ve en büyük tutkusu olan ve büyük sevdam dediği müzikal yolculuğu için yollara düşer.

10 seneyi aşkın olarak başta İstanbul ve Bodrum olmak üzere bir çok mekanda sahne alan genç şarkıcı, şu sıralar dillere düşen sözü ve müziği kendisine ait olan “Boşver” isimli şarkısıyla müzik piyasasına hızlı giriş yaptı.
Ünlü müzisyen İskender Paydaş prodüksiyon etiketi ile çıkan şarkının, Eskişehir’de çekilen klip yönetmenliğini ise bir çok başarılı işe imza atan Derya Heper yaptı.
Sokak Müzisyenliğinden Sahnelere
Şarkının masraflarını sokak müziği yaparak bir araya getiren ve büyük takdir toplayan genç şarkıcı, çekimler esnasında yoğun ilgiden 1200 kişiyle fotoğraf çektirdi. Batuhan Kandemirman, “boşver” isimli şarkıdan sonra ise, yakında ünlü bir kadın vokalle düet yapacağını paylaştı.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası