Akademisyen Gülşah Tanrıöver “Evde Kal Türkiye” Dedi « Magazinmatik.com

24 Ekim 2021 - 04:04

Akademisyen Gülşah Tanrıöver “Evde Kal Türkiye” Dedi

Akademisyen Gülşah Tanrıöver “Evde Kal Türkiye” Dedi
Son Güncelleme :

17 Nisan 2020 - 12:37

Gülşah Tanrıöver ülkemizin içinde bulunduğu Covid-19 salgınına farkındalık oluşturmak ve sağlık çalışanlarına destek olmak için seslendirdiği “Evde Kal Türkiye” şarkısını Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya yolladı.

Söz ve müziği de kendisine ait olan şarkıyı ev ortamında yine kendi gibi müzisyen eşi A.Ulvar Tanrıöver ile birlikte kaydeden Gülşah Tanrıöver: “ Önemli bir süreç yaşıyoruz. Bu süreci hep birlikte uyarılara dikkat ederek ve sosyal mesafeyi koruyarak inşallah atlatacağız. Bizler umut edip gereken tedbirleri alarak üstesinden geleceğiz. Ben de MS hastasıyım. Bu süreçte sağlık çalışanlarımızın ne kadar fedakâr bir çalışma yaptığını biliyorum. Benim gibi kronik hastalığı olanların yanı sıra evde kalabilen herkesin buna özen göstermesi gerektiğine bir sanatçı olarak dikkat çekmek istedim. Ve yaptığım şarkıyı Sayın Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya yolladım.” dedi…

Sanatçı Gülşah TANRIÖVER bu süreç içerisinde müzik çalışmalarına evde devam ediyor ve yakın zamanda yeni şarkısını sevenleri ile buluşturacak.