Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belli oldu! « Magazinmatik.com

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belli oldu!

Usta oyuncu Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belli oldu. Kaynarca ATV’ye yeni dizi çekecek.

Son Güncelleme :

29 Kasım 2021 - 11:40

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca’nın yeni projesi belli oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ani bir kararla yayından kaldırılmasının ardından dizinin Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca’yla ilgili bomba bir gelişme yaşandı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; 7. sezonu fanları tarafından dört gözle beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın aniden yayından kaldırılması şok etkisi yaratmıştı. ATV ile Eşkıya ekibi sözleşme koşullarında anlaşamamış, 200. bölüm kanala teslim edilmeyince de ipler kopmuştu. Yüksek reytingli dizisini bir kalemde yayından kaldıran ATV, ani bir hamle ile cuma akşamı için planlanan Destan’ı salı gününe aldı ve ilk hafta elde edilen yüksek reytingle de Eşkıya ekibine adeta gönderme yaptı.

Bu arada kulislerde bomba bir iddia konuşuluyor… Buna göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ilgili sözleşmesi ATV’de olan Oktay Kaynarca kanalla yeni bir proje çekecek. Kanal ünlü aktörden başka bir yapım şirketiyle görüşmemesini istedi ve yeni proje yapacakları belirtti. Bekleme parası alacağı da kulaktan kulağa yayılan Kaynarca’nın yeni projesini Onur Tan’ın çekeceği de öne sürülüyor.

Eşkıya ekibinin ATV ile gerilim yaşadığı günlerde Oktay Kaynarca ve Onur Tan’ın bağımsız hareket edip sosyal medyadan yaptığı veda açıklamaları çok konuşulmuştu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası