Ünlü Oyuncu Merve Boluğur’un Kararı Şaşırttı « Magazinmatik.com

24 Ekim 2021 - 03:06

Ünlü Oyuncu Merve Boluğur’un Kararı Şaşırttı

Koronavirüs salgını sebebiyle evinde olan Merve Boluğur, karantina günlerinde üniversite sınavına hazırlanmaya başladı…

Son Güncelleme :

17 Nisan 2020 - 13:58

Ünlü Oyuncu Merve Boluğur’un Kararı Şaşırttı

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Merve Boluğur, koronavirüs salgınının başlamasıyla tamamen eve kapandı. Ünlü oyuncu, karantina süreci hakkında bir paylaşım yaparak şunları yazdı:

Güzel bir günden fotoğraf koyarak başlıyorum. Güzel günlere ihtiyacımız olduğu su günlerde… Gülen yüzümle bendeniz, şu korona bitsin… En çok denize girmek istiyorum sanırım.. Hayat çok güzel bir öğretmen her saniyemize şükretmemiz gereken ve aslında yapabileceğimiz sınırsız şeylerin olduğunu keşfettik… Mutlu olmanın çok basit olmasını kavrıyoruz, tabii duygular karışık çok normal yeni bir düzene uyum sağlıyoruz 🙂 Ev hapsi, sağlıklı ve aklımızın yerinde olmasının ne büyük lütuf olması.. Öğretiyor hayat çok güzel… Mutlu eden şeylere odaklanalım, hayaller kurmak bedava.. Yeni hedefler belki de.. Ben üniversite sınavına hazırlanmaya başladım bile.. Siz neler öğrendiniz? Paylaşın.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Guzel bir günden fotoğraf koyarak baslıyorum😀güzel günlere ihtiyacımız oldugu su günlerde🙏gülen yüzümle bendeniz🙈su corona bitsin..en cok denize girmek istiyorum sanırım..hayat cok güzel bir öğretmen her saniyemize sükretmemiz gereken..ve aslında yapabilecegimiz sınırsız seylerin oldugunu kesfettik..mutlu olmanın cok basit olmasini kavriyoruz ..tabii duygular karisik cok normal yeni bir duzene uyum sagliyoruz:)ev hapsi🖐saglıklı ve aklımızın yerinde olmasının ne büyük lütuf olmasi..ögretiyor hayat cok güzel…mutlu eden seylere odaklanalım🦋hayaller kurmak bedava..yeni hedefler belkide..ben üniversite sınavına hazırlanmaya basladım bile..🎈siz neler öğrendiniz?paylasın ♥️

Merve Boluğur (@mervebolugur)’in paylaştığı bir gönderi ()

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.