Sinan Akçıl Hülya Avşar’ı yere göğe koyamadı! « Magazinmatik.com

Sinan Akçıl Hülya Avşar’ı yere göğe koyamadı!

Son Güncelleme :

15 Ağustos 2022 - 11:24

Sinan Akçıl Hülya Avşar’ı yere göğe koyamadı!

Bodrum’da konser öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sinan Akçıl, “Güzel bir yaz sezonu geçirdik şimdi önümüzde kuş sezonu için hazırlıklar yapıyoruz” dedi. Türkiye’de birçok sanatçıya beste verdiğini söyleyen Akçıl, “En büyük hayalim rahmetli Müslüm Gürses ve Ahmet Kaya’yı şarkı yazmaktı. Böyle bir şey nasip olmadı bu saatten sonrada onlar kadar değerli sanatçılar geleceğini düşünmüyorum” dedi.

Türkiye’nin en seksi kadının Hülya Avşar olduğunu söyleyen başarılı sanatçı, “Türkiye’de giydiği kıyafetlerle kendisini seksi göstermeye çalışan kadınların yanı sıra, bir sakız hareketiyle seksi olduğunu ispatlayan tek kadın Hülya Avşar’dır” dedi.
Basın mensuplarının sorularını yanıtladıktan sonra sahnenin yolunu tutan Sinan Akçıl, biri birinden güzel şarkılarını kendisini dinlemeye gelen yüzlerce seveniyle birlikte seslendirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası