Oyuncu Şebnem Bozoklu Nikahının Ayrıntılarını Açıkladı! « Magazinmatik.com

Oyuncu Şebnem Bozoklu Nikahının Ayrıntılarını Açıkladı!

Son Güncelleme :

25 Mart 2019 - 19:31

Oyuncu Şebnem Bozoklu Nikahının Ayrıntılarını Açıkladı!

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu geçtiğimiz gün bir sürpriz yapmış ve hayatını bir süredir birlikte olduğu Kanat Atyaka ile birleştirmişti.

Magazin basını içinde sürpriz olan nikah aslında aile içinde sürpriz olmuş.Şebnem Bozoklu bu sürpriz nikahın ayrıntılarını sosyal medya hesabında açıkladı.

Bozoklu “23 Mart 2019 öğleden sonra saat 14.00… Ailelerimiz bize öğle yemeğine geldiklerini sanıyorlar. Bizim iki ay önce belediyeye evlilik başvurusu yaptığımızdan habersizler ve sürekli sıkıştırıyorlar hadi hadi hadi diye 🙂 Kimsenin haberi yok evleneceğimizden en yakın arkadaşlarımızın bile. İlk fotoğrafta annelerimizin önünde evlenme teklif ediyor Kanat. Bizimkiler daha bu haberin mutluluğunu ve şaşkınlığını atlatamadan zırr kapı çalıyor ve nikah memuru eve geliyor 🙂 Bomba düşüyor eve 🙂 Koşup hemen beyaz elbisemi giyiyorum. Ailelerimiz ve nikah şahitlerimiz minicik bir ekibiz. Benim için dünyanın en güzel yerinde, evimizde canımız annelerimizin ailelerimizin önünde evet diyoruz… şahitlerimiz @enisarikan@aysegulkaracan @ironique @balaatabek Şükrü Metinoğlu
Muhteşem şarkılarını söylediği yetmiyormuş gibi kameramanlığımızı da yapan @kalbenben Muhteşem menümüzü hazırlayan, parmakları yedirten şahane yemekleriyle @elifyalin Sabahın köründe gelip neden makyaj yaptığını bilmeden harikalar yaratan @melisilkkilic Saçıma masadaki taze çiçeklerden toka yapan muhteşem @yosibear Şahane fotoğrafların güzel sahibi @aysegulkaracan Hepinize ne kadar teşekkür etsek az. Hayat aile ve dostlarla güzel “açıklamasını yaptı.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası