İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çifti tek celsede boşandı! « Magazinmatik.com

İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çifti tek celsede boşandı!

İbrahim Çelikkol ile mimar Mihre Mutlu’nun beş yıllık evliliklerinde problemler yaşadığı konuşuluyordu.

Son Güncelleme :

11 Mayıs 2022 - 20:00

İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çifti tek celsede boşandı!

Geçtiğimiz haziran ayında ünlü çiftin boşanacakları konuşulmuştu. Oyuncu, sosyal medyada eşinin çektiği fotoğrafı “Kıymetlim’in gözünden” notuyla paylaşarak, dedikoduları yalanlamıştı. Mihre Çelikol’un bir süre sonra eşiyle çekilmiş fotoğraflarından bazılarını Instagram hesabından kaldırması ise bu dedikoduları tetiklemişti.

MİHRE ÇELİKKOL’DAN İLK AÇIKLAMA

Teve2’de yayınlanan ‘Magazin Masası’ programının iddiasına göre; 12 Haziran’dan beri ayrı olan ve alyansları çıkaran ünlü çift, yakın arkadaşlarına boşanacaklarını doğrulamıştı. Ayrılık itirafı ise Mihre Çelikkol’dan gelmişti. Posta gazetesine konuşan 33 yaşındaki mimar, şu ifadeleri kullanmıştı:

Evet, böyle bir aşamadayız. Ama henüz resmiyete dökülmüş bir durum yok.

ÇOCUĞUN YANINDA KONUŞMAYALIM

Şimdilerde ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde ‘Hakan Gümüşoğlu’ karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz haftalarda Etiler’de objektiflere yansımıştı. 40 yaşındaki oyuncu, Mihri Çelikkol ile boşanacağı haberleri hatırlatılınca, “Çocuğun yanında o işlerden hiç konuşmayalım” karşılığını vermişti. “Evleri ayırdınız mı?” sorusunu ise “Öyle şey olur mu arkadaşlar?” şeklinde cevaplamıştı.

BEŞ YILLIK EVLİLİK BİTTİ!

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı haberleriyle magazin gündemine gelen İbrahim Çelikkol ile Mihre Çelikkol’dan üzücü haber geldi.

2019’da Ali adını verdikleri oğullarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, bugün görülen dava ile tek celsede anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırdı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.