Erkenci Kuş Yapımcısından Açıklama. « Magazinmatik.com

Erkenci Kuş Yapımcısından Açıklama.

Son Güncelleme :

02 Nisan 2019 - 18:43

Erkenci Kuş Yapımcısından Açıklama.

Erkenci Kuş dizi setinde Can Yaman’ın bir izleyici ile kavga ettiği yolunda çıkan haberler üzerine dizinin yapım firması Gold Filmden bir açıklama yapıldı.

Gold Film yaptığı açıklama “Son günlerde değerli oyuncumuz Can Yaman hakkında basında gerçeği yansıtmayan asılsız haberler yer almaktadır.Bahsi geçen olayda; çekimlerimizin yapıldığı esnada, izleyen kişiler arasından bir şahıs Demet Özdemir ve Can Yaman’a sözlü tacizde bulunmuş, saldırgan tavırlarıyla sette gerginlik yaratmıştır. Oyuncularımız bahsi geçen şahsın ekip tarafından setten uzaklaşmasını rica etmiştir ve çekimlere devam edilmiştir. Basında çarpıtılarak yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır.Bu nedenle yapılan yalan haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz.” şeklinde.

Erkenci Kuş dizi etinden ne olmuştu?

Magazin basınında çıkan haberlerde sete izleyici olarak gelen bir misafirin dizinin oyuncusu Can Yaman ile gerginlik yaşamış iddialara göre Yaman’ın fırlattığı fotoğraf makinesi dizide rol alan başka bir oyuncuya isabet etmişti.Tüm olanlar üzerine başrol oyuncusu Demet Özdemir’de bir açıklama yaparak rol arkadaşının yanında olmuş sözlü tacize uğradıklarını söylemişti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası