Dizi Boyunca Alanya’da Yaşayacak! « Magazinmatik.com

Dizi Boyunca Alanya’da Yaşayacak!

Son Güncelleme :

09 Ocak 2019 - 14:03

Dizi Boyunca Alanya’da Yaşayacak!

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan, yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın yaptığı “Yüzleşme” dizisinde Songül karakterini canlandıracak olan Zeynep Eronat,çekimler boyunca Alanya’da yaşayacak.

Bugüne kadar seçtiği her projede,başarılı performansı İle büyük hayran kitlesine sahip olan usta oyuncu, yeni rolü ile sevenlerini bir kez daha şaşırtmaya hazırlanırken , “Rolümü hayata geçirme sürecim her rolde olduğu gibi gene çok zevkli, heyecanlı bir macera oldu. Songül’ü içimdeki, aklımdaki birçok kadın arasından seçtim. Çok tanıdık aynı zamanda çok sır dolu bir karakter. Songül’ün Zeynep’te de bir karşılığı var ama bu şimdilik bende kalsın çünkü hem hikayenin gizliliği hem de bendeki Songül’ün kimliği pek açığa çıkacak gibi değil” dedi.

Bu rolü kabul etmesindeki en büyük nedenin hikayenin çarpıcılığı ve gizemi olduğunu söyleyen Eronat, “Zeynep olarak da gizem çok ilgimi çekiyor. İzlediğim filmler ve diziler, okuduğum kitaplar çoğunlukla gizem-gerilim türü oluyor. Seyircimizin her bir sonraki bölümü iple çekeceği içinde gizem gerilim drama dolu bir dizi başlıyor. Herkes heyecana hazır olsun” diye konuştu.

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.