Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter çiftinin mutlu günü! « Magazinmatik.com

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter çiftinin mutlu günü!

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak ile 4 yıldır birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Levent Dörter sade bir törenle nişanlandı.

Son Güncelleme :

17 Mayıs 2022 - 8:23

Dilan Çıtak Tatlıses ve Levent Dörter çiftinin mutlu günü!

Bir dargın bir barışık aşıklar Dilan Çıtak Tatlıses ile Levent Dörter, 2020 yılının eylül ayında nikah masasına oturacaklarını söylemiş ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle düğünü ertelemişlerdi.

BİR İMZALIK İŞİMİZ VAR

41 yaşındaki Levent Dörter, düğünü ertelemeleriyle ilgili; “Bir imzalık işimiz var, o imzayı da en güzel anda, moraller yerine geldiğinde sizleri de şahit yaparak atmak istiyoruz” açıklamasını yapmıştı.

ONUN İÇİN ÖZELİM

Öte yandan daha önce sevgilisi hakkında “En büyük aşkı ve sevgiyi bende yaşadı” ifadelerini kullanan Dilan Çıtak, “Ben çekilmez bir kadınım. Levent gibi sadece sakinlik ve özgürlük isteyen bir adam için başına gelmiş en büyük belayım. O yüzden bana katlanıyorsa ben onun için gerçekten özelim” şeklinde konuşmuştu.

BAŞTA LEVENT’İ İSTEMEDİM

Geçtiğimiz yaz menajeri Şule Çınlama’nın düğününe katılan İbrahim Tatlıses, kızının sevgilisi Dörter için “Başta Levent’i istemedim. Ancak, tanıdıkça sevdim. Dünya efendisi bir genç. Kızımı da üzmüyor” açıklamasını yapmıştı.

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM

Tüm bunların ardından aşkları devam eden çiftten mutlu haber geldi. Ünlü türkücünün kızı Dilan Çıtak ile 4 yıldır birlikte olduğu müzisyen sevgilisi Levent Dörter dün akşam nişanlandı. Kızının nişan töreninde hazır bulunan İbrahim Tatlıses, yapımcı Polat Yağcı ile birlikte yüzükleri taktı.

İmparator lakaplı Tatlıses’in kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan’a elini öptürürken; damadını nazikçe geri çevirmesi dikkatlerden kaçmadı. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili; “Oğluna da elini vermemişti”, “O nasıl bir hamleydi?”, “Kayınpeder olmayı kabul etmiyor sanırım” gibi yorumlar yaptı.

YAZA NİKAH ŞAHİDİYİZ

Nişan töreninde çekilen kareleri sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan yapımcı Polat Yağcı, gönderisine; “Yüzükleri taktık, yaza nikah şahidiyiz. Allah mutlu mesut etsin inşallah” notunu düştü.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası