Demet Özdemir ‘Can İle Rol aldığım İçin Şanslıyım’ « Magazinmatik.com

Demet Özdemir ‘Can İle Rol aldığım İçin Şanslıyım’

Erkenci Kuş’un “Sanem” i Demet Özdemir, MAG Ekim sayısı için objektif karşısına geçti.

Son Güncelleme :

06 Ekim 2018 - 10:41

Demet Özdemir ‘Can İle Rol aldığım İçin Şanslıyım’

“Sana Bir Sır Vereceğim” dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan “No:309”ve “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” da canlandırdığı karakterler ile büyük beğeni toplayan, son günlerin reyting rekortmeni dizisi Erkenci Kuş’ta “Sanem” karakterine can veren Demet Özdemir kendisi ile ilgili merak edilenleri MAG okurları için anlattı.

MAG Ekim sayısı için objektif karşısına geçen genç ve başarılı oyuncu kariyeri ve Erkenci Kuş macerası ile ilgili bilinmeyenleri özel röportajında paylaştı. Can Yaman ile sıkı bir arkadaşlıklarının olduğunu ve bu arkadaşlığın sahneleri çekerken insanlara aktarmada fayda sağladığını belirten Özdemir, “Erkenci Kuş’u okuduğumda elime geçen projelerden farklı olarak karakteri kafamın içinde canlandırmış ve fragmanı bile çekmiştim. O yüzden de evet dedim. Can ile rol aldığım için çok şanslı hissediyorum” dedi. MAG objektifleri için verdiği özel karelerde de enerjisini yansıtan güzel oyuncu gelecek hedefleri ile ilgili de merak edilenleri çok özel röportajında paylaşıyor.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası