Can Yaman Aşk İddialarına Cevap Verdi! « Magazinmatik.com

Can Yaman Aşk İddialarına Cevap Verdi!

Son Güncelleme :

29 Eylül 2018 - 11:11

Can Yaman Aşk İddialarına Cevap Verdi!

Erkenci Kuş dizi oyuncusu Can Yaman hakkında ortaya atılan aşk iddialarına sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak cevap verdi.

Son dönemin dikkat çeken erkek oyuncularından olan Can Yaman hakkında önce dizideki partneri Demet Özdemir’le aşk yaşıyor iddiası rotaya atılmıştı.

 

can-yaman-ask iddialari

Bu iddialara şimdide de Şükrü Özyıldız’ın eski nişanlısı Rabia Yaman ile aşk yaşadığı iddiası eklendi.

can-yaman-ask iddialari

Yakışıklı oyuncu tüm bu iddialara cevap niteliğinde sosyal medyadan bir açıklama yaptı ve “”Asparagaslara doyamıyorsunuz, her gün yeni bir saçmalığa uyanıyorum, ‘haydaaa’ demekten sıkıldım…”  dedi.

can-yaman-ask iddialari

 

CAN YAMAN KİMDİR?

8 Kasım 1989 tarihinde İstanbul’un Suadiye semtinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yugoslav kökenli olan Can Yaman ailenin tek çocuğudur. İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olan  Yaman, avukatlık yaparken, hobi olsun diye oyunculuk dersleri almıştır. Can Yaman ilk olarak kamera karşısına 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile geçti. Sinem Kobal ile birlikte rol aldığı dizide beğenilen oyuncu Can Yaman bu dizinin final yapması sonrası yeni projeleri kabul etmeye başladı. 2015 yılında yayınlanan İnadına Aşk dizisinde ilk kez başrol olan Can Yaman, televizyon dünyasında yakışıklılığı ve düzgün fiziği ile dikkat çekmeyi başardı.

Can Yaman TRT ekranlarında 2016 yılında ekrana gelen Hangimiz Sevmedik dizinde Altan Erkekli, Gül Onat, Cengiz Bozkurt ile birlikte rol aldı. Dizide Tarık karakterini canlandıran Can Yaman sonrasında ise 2017 yılında Dolunay isimli dizide rol aldı. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde son derece maceracı bir ruha sahip, şehir hayatınından uzak, doğa ile iç içe olmayı seven sportmen bir genç olan Can Divit karekterine hayat veren Can Yaman 1.83 metre boyunda, 70 kilo ve Akrep burcudur.

Can Yaman’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Erkenci Kuş (Can Divit) (TV Dizisi)
2017 – Dolunay (Ferit) (TV Dizisi)
2016 – Hangimiz Sevmedk (Tarık) (TV Dizisi)
2015 – İnadına Aşk (Yalın Aras) (TV Dizisi)
2014 – Gönül İşleri (Bedri) (TV Dizisi)

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası