Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin ikinci evliliği üç dakikada bitti! « Magazinmatik.com

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin ikinci evliliği üç dakikada bitti!

Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. Çiftin 15 ay süren ikinci evliliği bugün üç dakika süren duruşma ile sona erdi.

Son Güncelleme :

11 Mayıs 2022 - 19:19

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çiftinin ikinci evliliği üç dakikada bitti!

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, 1 Ocak 2019 tarihinde Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli kalan çift, ani bir kararla boşanmış; ayrılığa Burcu Kıratlı’nın kıskançlık krizlerinin neden olduğu iddia edilmişti. Birbirlerinden uzak kalmaya 20 gün dayanabilen ünlü ikili, yeniden bir araya gelmiş ve Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuştu.

Sosyal medyada mutluluk pozları veren ikilinin, geçtiğimiz aylarda boşanma kararı aldığı basına yansımıştı. Çok geçmeden Sinan Akçıl, Burcu Kıratlı ile evleri ayırdıklarını açıklamıştı. “Şu anda evlilik çıkmazındayız” diyen 39 yaşındaki Akçıl, sözlerini şöyle sürdürmüştü:

Her evlilikte yaşanabilecek krizler bunlar. Her gün konuşuyoruz, çözmeye çalışıyoruz. Ben şu anda ikinci nikâh öncesi taşındığım 4. Levent’teki büyük daireyi Burcu’ya bıraktım, kendim ayrı bir yere geçtim. Ama sonuçta ne karar alırız şu anda bilmiyorum. Bu boşanma da olabilir, tekrar aynı çatı altında evliliğe devam etmek de olabilir. Burcu, iki kez âşık olup evlendiğim kadın. Bendeki yeri tartışılmaz. İkinci kez evlenecek kadar değer verdiğim bir kadın.

ASLA ALDATMA YOK

Burcu Kıratlı, konuyla ilgili olarak, “Evet, şu an bir boşanma durumumuz var ama beklemedeyiz. Asla aldatma yok. Araya üçüncü kişiler girdi. Bizim derdimiz tamamen kendimizle. Derdimiz de iki kişilik, kavgamız da iki kişilik, aşkımız da iki kişilik. Birbirimize çok ağır yaşattığımız bir şey yok. Sadece bekliyoruz. Sonucunu da yakında göreceğiz” demişti.

BURCU’DAN SOYADI HAMLESİ

Evlilikleriyle ilgili düşünme aşamasında olduklarını açıklayan çiftten Burcu Kıratlı, yaptığı sürpriz hamle ile kararını belli etmişti. 32 yaşındaki ünlü oyuncu sosyal medya hesaplarından ‘Akçıl’ soyadını sildi. Burcu Kıratlı’nın bu hareketi ‘evliliklerini kurtaramadılar’ dedirtmişti.

İKİNCİ EVLİLİK DE BİTTİ

Ünlü şarkıcının çocuk isteğine Kıratlı’nın sıcak bakmaması nedeniyle çiftin boşanma kararı aldığı iddia edilmişti. Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, ikinci kez boşandı. Çiftin 15 ay süren ikinci evliliği bugün üç dakika süren duruşma ile sona erdi.

BİRAZ FAZLA CESURUZ

Adliye çıkışı görüntülenen Burcu Kıratlı, “Bir şey söylemeyeceğim. Şu an hissizim açıkçası. Pek de bir şey söylemeye gerek yok. İki boşanma, biraz fazla cesuruz” dedi.

NAİL GÖNENLİ SORUSU!

39 yaşındaki oyuncu, avukat Nail Gönenli ile aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili olarak ise “Arkadaşım olduğunu daha önce söyledim” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.