47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı’da Heyecan Vardı « Magazinmatik.com

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı’da Heyecan Vardı

Son Güncelleme :

05 Aralık 2021 - 22:57

47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Kırmızı Halı’da Heyecan Vardı

Hürriyet Gazetesi ve Pantene iş birliğiyle gerçekleştirilen 47. Pantene Altın Kelebek Ödülleri bu gece sahiplerini buluyor!

Ödül töreni öncesinde ünlü isimler, birbirinden şık kıyafetleri ve harika saçlarıyla Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdiler.

Yetenekleri, başarıları ve güçleri ile tanıdığımız Türkiye’nin sevilen sanatçıları, yılın en görkemli gecesi 47. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşuyor.

Hürriyet Gazetesi ve Dünyanın 1 numaralı saç bakım kremi markası* Pantene iş birliğiyle düzenlenen tören öncesi Kırmızı Halı’da ünlü isimler, şıklıklarıyla ve kombinlerini tamamlayan güçlü ve sağlıklı görünen saçlarıyla göz dolduruyor.

Demet Özdemir, Ahsen Eroğlu, Cemre Baysel, Melis Sezen, , Rachel Araz Kiresepi, Ayça Ayşin Turan, Enis Arıkan, Birce Akalay, Caner Cindoruk, Ezgi Mola, Gökçe Bahadır, Bige Önal, Öykü Karayel, Demet Akbağ, Deren Talu Aytaç Şaşmaz, Oğuzhan Koç, Cemal Can Canseven, Nilperi Şahinkaya, İrem Derici, Acun Ilıcalı, Mahmut Orhan, Melisa Şensolsun, Pelin Öztekin gibi pek çok ünlü isim Kırmızı Halı’da güçlerini gösterdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.