Kuruluş Osman’da Bamsı Beyin Dönüşü Ekrana Kitledi « Magazinmatik.com

Kuruluş Osman’da Bamsı Beyin Dönüşü Ekrana Kitledi

Kuruluş Osman’da Bamsı Beyin Dönüşü Ekrana Kitledi
Son Güncelleme :

29 Ekim 2020 - 12:57

Ekranların en çok izlenen dizisi ‘Kuruluş Osman’, heyecanla izlenen 31’inci bölümüyle tüm kişiler kategorisinde reyting listesinin birinci sırasında yer alarak çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olma özelliğini sürdürdü.

‘Kuruluş Osman’ın 31’inci bölümüne Osman Bey’in Flatyos tarafından pusuya düşürülmesi ve Bamsı Bey’in dönüşü damga vurdu.
#VarlıkGayemiz etiketiyle sosyal medyada etkili olan ve tüm platformlarda çok konuşulanlar arasında yer alan ‘Kuruluş Osman’ın 31’inci bölümünde; Ertuğrul Bey’in Geyhatu’ya elçi olarak ağabeyi Savcı Bey’i göndermesiyle hayal kırıklığı yaşayan Osman Bey, alplerinden Göktuğ’un Bizanslılar tarafından tutsak edilmesini içine sindiremedi.
bamsı bey

 

Geyhatu’dan üç gün mühlet isteyen ve oğlu Mönke’yi getirmeyi vadeden Savcı Bey, Mönke’yi tutulduğu zindan kurtarmaya çalışırken Yavlak Arslan’ın tuzağına düştü ve yaralandı.

Ertuğru Bey’in Nikola ile imzaladığı anlaşmada yer alan ‘kısasa kısas’ maddesi kullanılarak tuzağa çekilen Göktuğ’u kurtarmak için harekete geçen Osman Bey, Flatyos’un pususuna düştü. Köşeye sıkışan Osman Bey’i kurtaran ise inzivasına son vererek yeniden ortaya çıkan Bamsı Bey oldu.
Dizinin finalinin ardından yayınlanan 32’nci bölüm fragmanı ise heyecan dolu yeni bölümün müjdesini verdi. Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey’i bulabilecek mi? Ertuğrul Bey’in Kayıların iki ateş arasında kalmaması için aldığı önlemler başarılı olacak mı? Osman Bey, Geyhatu ve Moğolları nasıl durduracak? Göktuğ infaz edilecek mi? Nikola ve Flatyos, Moğol tehlikesini kullanarak Kayıları nasıl sıkıştıracak? Bamsı Bey’in dönüşü obada neleri değiştirecek?

bamsı bey

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, 4 Kasım Çarşamba akşamı yayınlanacak 32’nci bölümüyle çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam edecek.

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası