Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Kırmızı Oda Sürprizi! « Magazinmatik.com

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Kırmızı Oda Sürprizi!

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinde Kırmızı Oda Sürprizi!
Son Güncelleme :

25 Eylül 2020 - 19:22

TV8’de yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören, OGM Pictures’ın yapımını, Onur Güvenatam’ın yapımcılığını üstlendiği “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi yeni sezonuyla 30 Eylül’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor !Dizinin ilk sürprizi Kırmızı Oda

Başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı dizinin ilk bölümünde ise büyük bir sürpriz var: Kırmızı Oda’nın Doktor Hanım’ı; Binnur Kaya.

Zeynep’in terapisti: Doktor Hanım

Kırmızı Oda dizisindeki başarılı performansıyla dikkat çeken Binnur Kaya, Zeynep’in bugüne kadar hiç görmediğimiz terapistini canlandırdı. Hayatında bir çok zorluk çeken Zeynep’in ilk terapi seansının konu edildiği sahne izleyenlerin yüreğine dokunacak.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarındaki gerçek hayat hikayelerinden uyarlanan “Doğduğun Ev Kaderidir”in yönetmeni Çağrı Bayrak ile Kırmızı Oda’nın yönetmeni Cem Karcı, dizilerinin başrol karakterleri Doktor Hanım ve Zeynep’in bir araya geldiği sahneyi birlikte çekti.

binnur kaya

“Doğduğun Ev Kaderindir” yeni sezonun ilk bölümüyle 30 Eylül Çarşamba akşamı TV8’de…

demet özdemir

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası