Altın Toprak Ödülleri sahiplerini buldu « Magazinmatik.com

Altın Toprak Ödülleri sahiplerini buldu

Meya Ajans tarafından Diyarbakır’da üçüncüsü düzenlenen ’Altın Toprak’ ödül gecesinde İhlas Haber Ajansı (İHA) yılın en iyi haber ajansı ödülüne layık görülürken, ünlü modacı Recep Demiray tarafından düzenlenen ve ünlü mankenlerin podyuma çıktığı defilede yılın en iyi özel eğitim kurumu olarak Radikal Okulları, yılın en başarılı ünlülerin moda kumaşçısı Cafer Andıç seçildi.

Altın Toprak Ödülleri sahiplerini buldu
Son Güncelleme :

24 Ekim 2021 - 16:05

Meya Ajansı tarafından bu yıl Diyarbakır’da üçüncüsü düzenlenen ‘2020-2021 Altın Toprak’ ödülleri sahibini buldu.

Bir otelde düzenlenen ödül gecesine toplam 41 kategoride, iş dünyasından isimler, eğlence, sanat ve hizmet sektöründen firma temsilcilerine ödülleri verildi.

Ünlü sunucular Afrikalı Ali ve Özlem Demir’in sunuculuğunu yaptığı ödül törenine İhlas Haber Ajansı Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu, Diyarbakır Radikal Okulları Genel Müdürü Lokman Yetiz, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, ödül kazananlar ve çok sayıda davetli katıldı.Törende, İhlas Haber Ajansı yılın en iyi haber ajansı ödülüne layık görüldü. İHA Diyarbakır Bölge Müdürü Abdulkerim Kantarcıoğlu, ödülünü ünlü moda tasarımcısı Recep Demiray’ın elinden aldı. Kantarcıoğlu, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününde böyle bir ödüle layık görülmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, İHA yönetim kurulu ve tüm çalışanları adına bu ödülü aldığını ve emeği geçenlere teşekkür ettiğini söyledi.

Meya Ajans kurucusu ve koordinatörü Elif Yıldız, bu yıl üçüncüsünü düzenledikleri Altın Toprak ödüllerinin, Diyarbakır’daki markalar arasındaki rekabeti artırmak, marka bilinirliğini daha yükseğe çıkarmak ve iş dünyasını böyle bir gecede bir araya getirmek olduğunu söyledi.Yıldız, “Bu yıl 3’üncüsünü düzenlediğimiz ‘Altın Toprak Ödülleri’inde amacımız Diyarbakır’daki iş dünyasını bir araya getirmek. Firmaların yıl içerisindeki morallini ve motivasyonunu düzeltmek, çok heyecanlı başladı güzel gidiyor, 40’a yakın marka ödül alacak. Hedefimiz bunu geleneksel hale taşımak ve her yıl düzenlemek. İhlas Haber Ajansı en iyi haber ajansı ödülünü alacak. Geçtiğimiz yıl da İHA almış idi, Diyarbakır’daki hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası