Flormar’ın göz makyajında devrim yaratan iki yeni ürünü « Magazinmatik.com

14 Ocak 2022 - 12:22

Flormar’ın göz makyajında devrim yaratan iki yeni ürünü

Flormar’ın göz makyajında devrim yaratan iki yeni ürünü
Son Güncelleme :

23 Ağustos 2021 - 11:00

Son dönemlerde maskeler, yüzümüzün büyük bir bölümünü kapattığı için gözler ve göz makyajımız, görünüşümüzün oldukça önemli bir parçası haline geldi. Yaratıcı ve cesur göz görünümleri ile tarzını yansıtmak, makyajını sergilemek isteyenlere güzel haberlerimiz var. Üstün performanları ile dikkat çeken yepyeni Flormar ürünleri sayesinde yarattığınız göz makyajlarınızla fark yaratacaksınız.

Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil ile Akmayan, Dağılmayan Yoğun Renkler…

Flormar Extreme Tattoo Gel Pencil göz kalemi; akmayan ve dağılmayan yoğun renkleri ve kolay uygulama imkanı ile gözlerinizdeki yoğun ve kusursuz etkisini uzun süre koruyor, gündüzden geceye, farklı tonlarla makyajınızı mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

Extreme Tattoo Gel Pencil hem günlük kullanımda, hem de suya dayanıklı yapısı ile tatil makyajlarınızda, tek bir kalemle cesur ve yaratıcı görünümlere imza atmanızı sağlayacak 6 farklı renk seçeneği ile sizlerle!

Flormar Eye Puf Concealer’ın Sünger Aplikatörü ile Kolay Uygulama ve Mükemmel Görünüm…

Flormar Eye Puff Concealer kapatıcı; özel formülü ile cildinizde pürüzsüz bir görünüm yaratırken, özel sünger aplikatörü sayesinde doğal, eşit ve kusursuz bir göz altı görünümünü, fırça izi kalmadan kolaylıkla elde etmenizi sağlıyor. Zinde ve hafif bir hisle beraber kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm sunan Eye Puff Concelaer, 6 farklı renk seçeneği ile sizleri bekliyor.