Bu yaz cildini Anew ile güzelleştir « Magazinmatik.com

2 Aralık 2021 - 23:03

Bu yaz cildini Anew ile güzelleştir

Bu yaz cildini Anew ile güzelleştir
Son Güncelleme :

10 Haziran 2021 - 10:31

Cildimizi, esnek ve canlı bir görünüme kavuşturmak bizim elimizde. Sağlıklı beslenmenin yanı sıra cildimize ışıltı veren bir görünüm katacak, içeriğinde vitamin bulunduran bakım ürünlerini günlük bakım rutinlerine eklemek sağlıklı cilde sahip olmak için büyük önem taşıyor. Bu yaz cildini Anew ile güzelleştirmeye hazır mısın?

Her yaşta, ışıltılı bir cilde sahip olmanın sırrı, doğru zamanda doğru ürünü kullanmaktan geçiyor. İyi beslenme, vitamin takviyeleri, bol bol su tüketmek ve doğru cilt bakım ürünlerini kullanmak, cildin parlak, canlı ve sağlıklı görünmesini destekliyor. Bu yaz cildinizin ışıl ışıl parlamasını ve neme doymasını istiyorsanız size Anew’in 3 ürününü sunuyoruz;

C vitaminiyle cilde parlaklık verirken glikolik asitle cilt yüzeyini pürüzsüzleştiren Vitamin C Canlandırıcı Tonik günlük bakımınızda yanınızdan ayıramayacağınız bir ürüne dönüşecek.
%10 saf C Vitamini ile geliştirilen Anew Vitamin C Canlandırıcı Serum ise içeriğindeki C Vitamini ile kolajen oluşumunu destekler, okside edici maddeleri nötralize eder ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur. C vitamini sayesinde cilde daha aydınlık bir görünüm kazandıracak.
D vitamininin gücüyle cildi 72 saat boyunca nemlendirerek canlandıran Anew Hydra Pro Vita D Su Bazlı Krem, sadece Avon’da bulunan Pro Vita D teknolojisi ile cildinizin neme doymasını ve cildiniz sağlıkla parlamasını sağlayacak.