Avon’dan Dudaklarda Ultra Parlak Görünüm « Magazinmatik.com

Avon’dan Dudaklarda Ultra Parlak Görünüm

Avon’dan Dudaklarda Ultra Parlak Görünüm
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2022 - 10:51

Kusursuz bir makyajın en büyük tamamlayıcısı pürüzsüz ve bakımlı dudaklardır. Bu yaz ışıl ışıl dudaklarla göz alıcı bir parlaklık yakalamak için Avon Ultra Colour Dudak Parlatıcısı tam size göre! Ultra zengin renk seçenekleri ve yüksek parlaklık etkisiyle dudaklarınız hiç olmadığı kadar ön plana çıkacak. İçeriğindeki Jojoba Yağı, E Vitamini, Hindistan Cevizi yağı ile Avon Ultra Colour Dudak Parlatıcısı dudakları yumuşatır, pürüzsüzleştirir üstelik yapışkan his bırakmaz.

Yeni Avon Ultra Colour Dudak Parlatıcısı renk seçenekleri açısından herkesin favorisi olmaya aday. Ultra zengin renk ve yüksek parlaklık etkisiyle kremsi renkler iddia severlerin, hafif renk ve ayna parlaklığına sahip etkisiyle şeffaf renkler ise sade bir makyajın mükemmel bir tamamlayıcısı olacak.

Birbirinden farklı 10 farklı renk seçeneği ve 3D ışığı yansıtan pigment yapısı ile Avon Ultra Colour Dudak Parlatıcısı, dudaklara ultra parlak bir görünüm verirken gün boyu ışıldamanın tadını çıkartmanızı sağlayacak!

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası