Kuruluş Osman 3. sezona yeni oyuncular katıldı « Magazinmatik.com

Kuruluş Osman 3. sezona yeni oyuncular katıldı

Son Güncelleme :

06 Eylül 2021 - 21:45

Türkiye’de reyting rekorları kıran ve dünyanın farklı ülkelerinde de yüz milyonlarca takipçisi olan fenomen dizi ‘Kuruluş Osman’ın’ üçüncü sezon kadrosu belli oldu. Kadroya birbirinden iddialı isimler katılırken, dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ izleyicinin yeni sezonda ezber bozan ve çok farklı bir ‘Kuruluş Osman’ izleyeceğini açıklamıştı.

Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan, yakında yeni hikayesi ve oyuncu kadrosuyla atv ekranlarında çarşamba akşamları seyircisiyle buluşacak olan ‘Kuruluş Osman’ dizisinin üçüncü sezon kadrosuna birbirinden iddialı oyuncular dahil oldu. Serhat Kılıç, Yıldıray Şahinler, Rüzgar Aksoy, Şeyma Korkmaz, Serdar Kayaokay, Melis Gürhan, Gizem Kala, Can Bartu Arslan, Serhat Parıl, Oğuzhan Karbi, Serdar Akülker, Rıdvan Uludaşdemir, Burak Alp Yenilmez, Recep Çavdar, Yiğit Esen ve Ali Karaağaç, ‘Kuruluş Osman’ın yeni sezonunda seyirciyle buluşacak isimler. Kadroya katılan oyuncuların karakterleri ise şimdiden merak konusu oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çanta Çanta aksesuarlar Bebek bakım çantası Spor çanta Okul çantası Laptop çantası Portföy çanta Bel çantası Postacı çantası El çantası Sırt çanta Bebek bakım çantası Omuz çantası