MFÖ Biletleri Satılmadı mı? « Magazinmatik.com

MFÖ Biletleri Satılmadı mı?

MFÖ Biletleri Satılmadı mı?
Son Güncelleme :

30 Ağustos 2020 - 14:06

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Antik Tiyatro’da 27 Ağustos’ta Mazhar Fuat Özkan (MFÖ) konseri yapılacaktı.Ama konserin iptal haberi sosyal medya gündemine bomba gibi düştü.

Çoğu sosyal medya kullanıcıları konserin bilet satışlarının Mazhar Alanson’un yaptığı bir açıklamaya tepkiden dolayı az olması nedeniyle ertelendiğini öne sürdü.

Grubun ınstagram hesabından ise böyşe bir söylemin olmadığı paylaşımı yapıldı.

BİLETLER SATILMADI MI?

MFÖ konserinin bilet satışı yapılamadığı için iptal edildiği yolundaki iddialara  bir açıklama geldi.

Yapılan açıklamada ;

Kelki/Solfej organizasyonun 27 Ağustos 2020 tarihinde Bodrum Antik Tiyatro’da gerçekleşmesi planlanan MFÖ konseri, organizasyon firmasının finansal ve organizasyonel  şartları yerine getirmemesi sebebiyle iptal edilmiştir.
Konserin iptal sebebiyle ilgili diğer iddialar gerçeği yansıtmamaktadır.
Yeni konserlerde görüşmek dileğiyle;

Bu açıklamanın hemen ardından organizasyon firması Kelki/Solfej’de bir basın açıklaması ile olayın açıklığa kavuşturdu.

Kelki/Solfej açıklaması aynen şöyle

27 Ağustos akşamı yapılması planlanan M.F.Ö. Bodrum Antik Tiyatro Konseri için satılan resmi bilet 401 (dörtyüz bir) adet, etkinliğin resmi bilet geliri 51.000 (elli bir bin) Türk lirasıdır.

Bu sayı grup üyeleri ve menajerleri ile paylaşılarak teknik, konaklama, ulaşım ve sair giderler tarafımıza ait olacak şekilde konserin tüm bilet satış gelirlerini kendilerine bırakarak organizasyonu gerçekleştirme talebimiz olmuştur. Ancak grubun sahneye çıkmak için 70.000 TL talep etmesi neticesinde firmamız ve grup arasında mevcut durum münazara edilmiş, bu görüşmeler sonunda alınan ortak kararla konserin iptali kararlaştırılmıştır.

27 Ağustos MFÖ Bodrum Antik Tiyatro performansı ile ilgili çeşitli mecralarda yer alan yanlış bilgilerin ve asılsız haberlerin dikkate alınmamasını rica eder, sağlıklı günler dileriz.