Bu Etkinlik Pandemi Dinlemedi! « Magazinmatik.com

Bu Etkinlik Pandemi Dinlemedi!

Bu Etkinlik Pandemi Dinlemedi!
Son Güncelleme :

21 Aralık 2020 - 17:29

Sosyal medyanın en iyi kozmetik bloggerlarından olan @Huzunsarisiblog hesabının sahibi gazeteci ve blog yazarı Nihal Yeşiltaç Oran artık gelenekselleşen ve bu yıl 7.sini yapmayı planladığı Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği’ni tüm dünyayı avucuna alan Corona belasına inat bu kez sosyal medya üzerinden hayata geçirdi.

Her yıl birbirinden özel firmaların katkıları ile yaptığı hediyeleşme etkinliğinin 7.sinde “Mineaderm “ firmasının çok özel cilt bakım ürünleri sevilen bloggerlar Gökçe Bağtır, Yasemin Akçin, Şerife Özbilek, İlke Çevik ve gazeteci Funda Erkoç’un  yeni yıl hediyesi oldu.

Nihal Yeşiltaç Oran bu etkinlik için “Daha önce 6 defa düzenlemiş olduğum Hüzün Sarısı ile Hediyeleşme Etkinliği’nin 7.yılına geldik.
Ortam malum, eski etkinlikler gibi olamayacaktı. Bloggerlar arası birbirimize hediye almak için alışverişe gitmek, kargoda sıra beklemek bile riskti. Ama 7.yılı da boş geçmek istemiyordum. Yine aktif blog yazarı arkadaşlarımla birlikte Mineaderm sponsorluğunda sosyal medya üzerinden gerçekleştirme kararı aldım bu etkinliği. Bu küçük organizasyon teklifimi kabul eden arkadaşlarıma ve Mineaderm markasına çok teşekkürler “ dedi.