Canlı Sonuçlar « Magazinmatik.com

24 Ekim 2021 - 03:04
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
Borussia Dortmund II Borussia Dortmund II
- : -
Viktoria Köln Viktoria Köln
15:00
TSV Havelse TSV Havelse
- : -
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
St Pauli St Pauli
- : -
Hansa Rostock Hansa Rostock
14:30
Sandhausen Sandhausen
- : -
Werder Bremen Werder Bremen
14:30
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
- : -
Hannover 96 Hannover 96
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
FC Köln FC Köln
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
18:30
Vfb Stuttgart Vfb Stuttgart
- : -
Union Berlin Union Berlin
20:30
VfL Bochum VfL Bochum
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Hamburger SV II Hamburger SV II
- : -
St.Pauli II St.Pauli II
14:00
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
- : -
Energie Cottbus Energie Cottbus
14:00
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
- : -
VfB Auerbach VfB Auerbach
14:00
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
- : -
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
14:30
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
- : -
FC Eilenburg FC Eilenburg
15:00
Eintracht Norderstedt Eintracht Norderstedt
- : -
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
15:00
Holstein Kiel II Holstein Kiel II
- : -
Heider SV Heider SV
15:00
Teutonia Ottensen Teutonia Ottensen
- : -
Phönix Lübeck Phönix Lübeck
16:00
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
- : -
Oberneuland Oberneuland
16:00
LSK Hansa LSK Hansa
- : -
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
16:00
Schwarz-Weiß Rehden Schwarz-Weiß Rehden
- : -
Werder Bremen II Werder Bremen II
AMERİKA 1. LİGİ
DA
Greenville Triumph Greenville Triumph
0 - 0
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
DA
Union Omaha Union Omaha
0 - 0
Richmond Kickers Richmond Kickers
DA
North Carolina FC North Carolina FC
0 - 0
Tormenta Tormenta
03:00
Forward Madison Forward Madison
- : -
FC Tucson FC Tucson
03:30
North Texas North Texas
- : -
New England Revolution II New England Revolution II
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Columbus Crew SC Columbus Crew SC
1 - 2
New York Red Bulls New York Red Bulls
25'
New York City FC New York City FC
3 - 0
DC United DC United
26'
Philadelphia Union Philadelphia Union
1 - 0
Nashville SC Nashville SC
26'
Toronto FC Toronto FC
0 - 0
Montreal Impact Montreal Impact
03:00
Minnesota United FC Minnesota United FC
- : -
Los Angeles FC Los Angeles FC
03:00
Inter Miami CF Inter Miami CF
- : -
FC Cincinnati FC Cincinnati
03:00
Chicago Fire Chicago Fire
- : -
Real Salt Lake Real Salt Lake
04:00
Colorado Rapids Colorado Rapids
- : -
Portland Timbers Portland Timbers
05:00
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
- : -
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
05:00
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
- : -
FC Dallas FC Dallas
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
DA
Loudoun United Loudoun United
0 - 1
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
DA
Indy Eleven Indy Eleven
0 - 0
Tulsa Roughnecks Tulsa Roughnecks
DA
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
1 - 0
Charleston Battery Charleston Battery
27'
Louisville City Louisville City
1 - 0
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
03:30
San Antonio FC San Antonio FC
- : -
Austin Bold FC Austin Bold FC
03:30
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
- : -
New Mexico United New Mexico United
05:00
Orange County SC Orange County SC
- : -
Las Vegas Lights FC Las Vegas Lights FC
05:30
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
- : -
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
23:30
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
- : -
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
ANDORRA 2. LİGİ
12:00
Penya Encarnada d'Andorra Penya Encarnada d'Andorra
- : -
FC Santa Coloma B FC Santa Coloma B
14:30
Rangers Rangers
- : -
Sant Julia B Sant Julia B
17:00
CE Jenlai CE Jenlai
- : -
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
18:00
FC Encamp FC Encamp
- : -
La Massana La Massana
ANDORRA PREMİER LİGİ
12:00
CE Carroi CE Carroi
- : -
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
14:30
UE Engordany UE Engordany
- : -
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
17:00
Ordino Ordino
- : -
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
19:30
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
- : -
Sant Julia Sant Julia
ANGOLA 1. LİGİ
17:00
Cuando Cubango Cuando Cubango
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
17:30
Sporting de Benguela Sporting de Benguela
- : -
Kabuscorp SC Kabuscorp SC
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Tigre Tigre
1 - 0
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
03:10
Agropecuario Agropecuario
- : -
Almirante Brown Almirante Brown
21:10
Quilmes Quilmes
- : -
Nueva Chicago Nueva Chicago
21:30
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
- : -
San Martin (SJ) San Martin (SJ)
22:30
Deportivo Maipu Deportivo Maipu
- : -
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
23:00
Alvarado Alvarado
- : -
Atlanta Atlanta
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
2 - 1
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
45'
Rosario Central Rosario Central
0 - 0
Racing Club Racing Club
21:45
Colon Santa Fe Colon Santa Fe
- : -
Estudiantes Estudiantes
21:45
Godoy Cruz Godoy Cruz
- : -
Club Atletico Banfield Club Atletico Banfield
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
14:45
Kukesi Kukesi
- : -
Vllaznia Vllaznia
17:45
Skenderbeu Skenderbeu
- : -
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
AVUSTRALYA KUPASI
08:30
Queensland Lions Queensland Lions
- : -
Brisbane Roar Brisbane Roar
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
10:00
Capalaba FC Capalaba FC
- : -
Redlands City Devils Redlands City Devils
10:00
Brisbane Roar II Brisbane Roar II
- : -
Logan Lightning Logan Lightning
10:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
10:00
Gold Coast Knights Gold Coast Knights
- : -
Gold Coast United Gold Coast United
11:00
SC Wanderers SC Wanderers
- : -
Peninsula Power Peninsula Power
AVUSTURYA 1. LİGİ
11:30
Kapfenberg Kapfenberg
- : -
St Polten St Polten
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
17:00
SK Bischofshofen SK Bischofshofen
- : -
Salzburger AK Salzburger AK
17:00
Wals Grünau Wals Grünau
- : -
SV Kuchl SV Kuchl
17:00
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
- : -
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
15:30
LASK Linz LASK Linz
- : -
Altach Altach
15:30
Hartberg Hartberg
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
18:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
15:00
Keşla Keşla
- : -
Kabala Kabala
BELARUS 1. LİGİ
13:30
FC Minsk FC Minsk
- : -
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
15:30
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
- : -
Rukh Brest Rukh Brest
BELARUS 2. LİGİ
13:00
Belshina Bobruisk Belshina Bobruisk
- : -
Arsenal Dzyarzhynsk Arsenal Dzyarzhynsk
15:00
Naftan Naftan
- : -
NFK Krumkachy NFK Krumkachy
17:00
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
- : -
Slonim 2017 Slonim 2017
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Antwerp Antwerp
- : -
Club Brugge Club Brugge
17:00
Anderlecht Anderlecht
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
19:30
Racing Genk Racing Genk
- : -
AA Gent AA Gent
22:00
Oud Heverlee Leuven Oud Heverlee Leuven
- : -
Sint Truiden Sint Truiden
BELÇİKA 2. LİGİ
17:00
Westerlo Westerlo
- : -
Excelsior Virton Excelsior Virton
21:00
Waasland Beveren Waasland Beveren
- : -
Lommel SK Lommel SK
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
14:00
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
- : -
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
14:00
Posusje Posusje
- : -
Zeljeznicar Zeljeznicar
20:30
Tuzla City Tuzla City
- : -
Borac Borac
BREZİLYA SERİE A
MS
Fluminense Fluminense
3 - 1
Flamengo Flamengo
86'
Fortaleza Fortaleza
3 - 0
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
22:00
Internacional Internacional
- : -
Corinthians Corinthians
22:00
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
- : -
Cuiaba Cuiaba
BREZİLYA SERİE B
MS
CSA CSA
2 - 4
Operario PR Operario PR
22:00
Nautico Nautico
- : -
Vasco da Gama Vasco da Gama
22:00
Remo Remo
- : -
Ponte Preta Ponte Preta
BREZİLYA SERİE C
MS
Botafogo PB Botafogo PB
1 - 0
Criciuma Criciuma
22:00
Novorizontino Novorizontino
- : -
Tombense Tombense
BULGARİSTAN 1. LİGİ
19:00
Beroe Beroe
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
16:00
Gor Mahia Gor Mahia
- : -
Al-Ahly Merowe Al-Ahly Merowe
17:00
DC Motema Pembe DC Motema Pembe
- : -
AS Kigali AS Kigali
17:30
Enyimba Enyimba
- : -
Diambars Diambars
18:00
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
- : -
Red Arrows Red Arrows
18:30
Orlando Pirates Orlando Pirates
- : -
Diables Noirs Diables Noirs
21:00
RS Berkane RS Berkane
- : -
US Ben Guerdene US Ben Guerdene
21:00
JS Kabylie JS Kabylie
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
CAF ŞAMPİYONLAR LİGİ
16:00
Simba Sports Club Simba Sports Club
- : -
Jwaneng Galaxy FC Jwaneng Galaxy FC
17:00
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
- : -
Maniema Union Maniema Union
19:00
Esperance Tunis Esperance Tunis
- : -
Al-Ittihad Al-Ittihad
19:30
Horoya AC Horoya AC
- : -
Stade Malien Stade Malien
20:00
ES Setif ES Setif
- : -
Nouadhibou Nouadhibou
20:00
Al Hilal Omdurman Al Hilal Omdurman
- : -
Rivers United Rivers United
21:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
- : -
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
22:00
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
- : -
Hearts of Oak Hearts of Oak
CEZAYİR ULUSAL LİGİ
ERT
JS Saoura JS Saoura
0 - 0
RC Relizane RC Relizane
ERT
O Medea O Medea
0 - 0
JS Kabylie JS Kabylie
ERT
MC Alger MC Alger
0 - 0
CR Belouizdad CR Belouizdad
ERT
ES Setif ES Setif
0 - 0
HB Chelghoum Laid HB Chelghoum Laid
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
- : -
Slavia Prag Slavia Prag
17:00
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
Teplice Teplice
17:00
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
- : -
Jablonec Jablonec
20:00
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
ÇEKYA 2. LİGİ
16:30
FC MAS Taborsko FC MAS Taborsko
- : -
Prostejov Prostejov
ÇEKYA 3. LİGİ
11:15
Znojmo Znojmo
- : -
Slovacko B Slovacko B
11:15
Unicov Unicov
- : -
Hlucin Hlucin
11:30
Slovan Liberec B Slovan Liberec B
- : -
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
11:30
Zlin B Zlin B
- : -
SK Hanacka Kromeriz SK Hanacka Kromeriz
11:30
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
SK Benesov SK Benesov
12:00
Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II
- : -
Prepere Prepere
15:30
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
- : -
Pribram B Pribram B
15:30
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
- : -
Dukla Prag II Dukla Prag II
ÇİN KUPASI
10:30
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
- : -
Shenzhen FC Shenzhen FC
14:30
Dalian Professional FC Dalian Professional FC
- : -
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
DANİMARKA 1. LİGİ
15:00
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
- : -
FC Helsingor FC Helsingor
16:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
DANİMARKA 2. LİGİ
16:00
Thisted Thisted
- : -
Kolding IF Kolding IF
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
Brondby Brondby
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
15:00
Silkeborg Silkeborg
- : -
Odense Odense
17:00
Randers Randers
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
19:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
EKVADOR PRİMERA
69'
Nueve de Octubre Nueve de Octubre
3 - 1
Orense Orense
04:00
LDU Quito LDU Quito
- : -
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
21:30
Olmedo Olmedo
- : -
Delfin Delfin
EL SALVADOR 1. LİGİ
03:30
CD Chalatenango CD Chalatenango
- : -
Santa Tecla Santa Tecla
04:00
Isidro Metapan Isidro Metapan
- : -
Jocoro Jocoro
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
19:00
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
- : -
Alashkert Alashkert
ESTONYA 1. LİGİ
15:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
FC Kuressaare FC Kuressaare
ESTONYA KUPASI
13:00
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
- : -
JK Tallinna Kalev JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
- : -
Tartu Kalev Tartu Kalev
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:30
Klaksvik Klaksvik
- : -
EB/Streymur EB/Streymur
17:30
Fuglafjordur Fuglafjordur
- : -
NSI Runavik NSI Runavik
17:30
B68 Toftir B68 Toftir
- : -
TB Tvoroyri TB Tvoroyri
17:30
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
Vikingur Vikingur
17:30
07 Vestur 07 Vestur
- : -
HB Torshavn HB Torshavn
FAS PREMİER LİGİ
18:00
Olympique Safi Olympique Safi
- : -
Chabab Mohammedia Chabab Mohammedia
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
14:00
GBK GBK
- : -
OLS OLS
14:00
Honka Akatemia Honka Akatemia
- : -
Ilves II Ilves II
14:00
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
- : -
VJS VJS
14:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
- : -
PIF PIF
14:00
SalPa SalPa
- : -
EPS EPS
14:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
- : -
RoPS II RoPS II
14:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
- : -
JBK JBK
14:00
PS Kemi PS Kemi
- : -
Narpes Kraft Narpes Kraft
14:00
FC Jazz FC Jazz
- : -
Grankulla IFK Grankulla IFK
14:00
Vasa IFK Vasa IFK
- : -
JS Hercules JS Hercules
14:00
OTP OTP
- : -
Vaajakoski Vaajakoski
14:00
KaaPo KaaPo
- : -
Ilves-Kissat Ilves-Kissat
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
Helsinki Helsinki
- : -
Inter Turku Inter Turku
FRANSA LİGUE 1
14:00
Nice Nice
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
16:00
Reims Reims
- : -
Troyes Troyes
16:00
Rennes Rennes
- : -
Strasbourg Strasbourg
16:00
Lorient Lorient
- : -
Bordeaux Bordeaux
16:00
Lens Lens
- : -
Metz Metz
18:00
Monaco Monaco
- : -
Montpellier Montpellier
21:45
Marsilya Marsilya
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Solola Solola
0 - 0
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
05:00
Club Xelaju Club Xelaju
- : -
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
20:00
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
- : -
Deportivo Malacateco Deportivo Malacateco
20:00
Nueva Concepcion Nueva Concepcion
- : -
Antigua GFC Antigua GFC
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Black Leopards Black Leopards
- : -
Free State Stars Free State Stars
16:30
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
- : -
Platinum City Rovers Platinum City Rovers
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Chippa United Chippa United
- : -
Moroka Swallows Moroka Swallows
18:30
SuperSport United SuperSport United
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
19:00
Aris Limassol Aris Limassol
- : -
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
GÜNEY KORE K-LİGİ
09:00
Pohang Steelers Pohang Steelers
- : -
Incheon United Incheon United
09:00
Jeju United Jeju United
- : -
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
09:00
Daegu Daegu
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
09:00
Seongnam FC Seongnam FC
- : -
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
09:00
Suwon FC Suwon FC
- : -
Gwangju Gwangju
09:00
Gangwon Gangwon
- : -
FC Seoul FC Seoul
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
13:30
Shukura Kobuleti Shukura Kobuleti
- : -
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
13:30
Samtredia Samtredia
- : -
Dinamo Batumi Dinamo Batumi
15:30
Dila Gori Dila Gori
- : -
Samgurali Tskhaltubo Samgurali Tskhaltubo
17:30
FC Telavi FC Telavi
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
19:30
Saburtalo Saburtalo
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
16:00
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Istra 1961 Istra 1961
18:30
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
- : -
Rijeka Rijeka
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
13:15
Twente Twente
- : -
NEC Nijmegen NEC Nijmegen
15:30
Cambuur Cambuur
- : -
Feyenoord Feyenoord
15:30
Vitesse Vitesse
- : -
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
17:45
Ajax Ajax
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
21:00
Groningen Groningen
- : -
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
HONDURAS 1. LİGİ
04:00
CD Honduras Progreso CD Honduras Progreso
- : -
CD Olimpia CD Olimpia
04:00
CD Victoria CD Victoria
- : -
CD Vida CD Vida
HONG KONG 1. LİGİ
10:30
Southern District Southern District
- : -
FC Hong Kong FC Hong Kong
13:00
Resources Capital Resources Capital
- : -
BC Rangers BC Rangers
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
16:00
Brentford Brentford
- : -
Leicester City Leicester City
16:00
West Ham United West Ham United
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
18:30
Manchester United Manchester United
- : -
Liverpool Liverpool
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
14:30
Barnsley Barnsley
- : -
Sheffield United Sheffield United
17:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
- : -
Fulham Fulham
İRAN 1. LİGİ
15:30
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
- : -
Sepahan Sepahan
15:30
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
- : -
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
İRLANDA PREMİER LİGİ
16:00
Drogheda United Drogheda United
- : -
Derry City Derry City
İSKOÇYA 1. LİGİ
17:00
Queens Park Queens Park
- : -
Alloa Athletic Alloa Athletic
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
14:00
St Mirren St Mirren
- : -
Rangers FC Rangers FC
İSPANYA LA LİGA
15:00
Sevilla Sevilla
- : -
Levante Levante
17:15
Barcelona Barcelona
- : -
Real Madrid Real Madrid
19:30
Real Betis Real Betis
- : -
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
22:00
Atletico Madrid Atletico Madrid
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
İSPANYA LA LİGA 2
15:00
Mirandes Mirandes
- : -
Almeria Almeria
15:00
Amorebieta Amorebieta
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
19:15
Burgos Burgos
- : -
Huesca Huesca
19:15
Ponferradina Ponferradina
- : -
Real Oviedo Real Oviedo
22:00
Las Palmas Las Palmas
- : -
Alcorcón Alcorcón
İSRAİL 1. LİGİ
20:15
Beitar Jerusalem Beitar Jerusalem
- : -
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
İSVEÇ 1. LİGİ
14:00
Pitea Pitea
- : -
Karlstad Karlstad
15:00
Skovde AIK Skovde AIK
- : -
IFK Malmö IFK Malmö
16:00
IFK Haninge IFK Haninge
- : -
Umea Umea
16:00
Linköping City Linköping City
- : -
Trollhattan Trollhattan
17:00
Sylvia Sylvia
- : -
IFK Luleå IFK Luleå
17:00
Dalkurd FF Dalkurd FF
- : -
Assyriska Assyriska
İSVEÇ 2. LİGİ
14:30
Ullareds Ullareds
- : -
Eskilsminne Eskilsminne
15:00
BK Forward BK Forward
- : -
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
15:00
IK Oddevold IK Oddevold
- : -
Grebbestads Grebbestads
15:00
Yxhults IK Yxhults IK
- : -
Karlstad 2 Karlstad 2
15:00
Eskilstuna City Eskilstuna City
- : -
United IK Nordic United IK Nordic
15:00
Varmbols FC Varmbols FC
- : -
Nyköpings Nyköpings
15:00
Huddinge Huddinge
- : -
Karlslunds Karlslunds
16:00
FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale
- : -
IFK Stocksund IFK Stocksund
16:00
KSF Prespa Birlik KSF Prespa Birlik
- : -
FC Rosengard FC Rosengard
17:00
Savedalens Savedalens
- : -
IK Tord IK Tord
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Hammarby Hammarby
- : -
Östersund Östersund
16:00
Elfsborg Elfsborg
- : -
Sirius Sirius
16:00
Mjallby Mjallby
- : -
Göteborg Göteborg
18:30
AIK Stockholm AIK Stockholm
- : -
Norrkoping Norrkoping
18:30
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
- : -
Malmö Malmö
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
14:00
Akropolis IF Akropolis IF
- : -
Landskrona Landskrona
16:00
IK Brage IK Brage
- : -
Sundsvall Sundsvall
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
15:15
Luzern Luzern
- : -
St. Gallen St. Gallen
17:30
Basel Basel
- : -
Lugano Lugano
17:30
Servette Servette
- : -
Sion Sion
İTALYA SERİE A LİGİ
13:30
Atalanta Atalanta
- : -
Udinese Udinese
16:00
Hellas Verona Hellas Verona
- : -
Lazio Lazio
16:00
Fiorentina Fiorentina
- : -
Cagliari Cagliari
19:00
Roma Roma
- : -
Napoli Napoli
21:45
Inter Inter
- : -
Juventus Juventus
İTALYA SERİE B LİGİ
15:00
Pisa Pisa
- : -
Pordenone Pordenone
17:15
Reggina Reggina
- : -
Parma Parma
21:30
Spal Spal
- : -
Como Como
İTALYA SERİE C LİGİ
15:30
Juventus II Juventus II
- : -
Pro Sesto Pro Sesto
15:30
Foggia Foggia
- : -
Taranto Taranto
15:30
Fidelis Andria Fidelis Andria
- : -
Turris Turris
15:30
Catanzaro Catanzaro
- : -
SS Monopoli 1966 SS Monopoli 1966
15:30
Campobasso Campobasso
- : -
Picerno Picerno
15:30
Monterosi FC Monterosi FC
- : -
Catania Catania
15:30
Olbia Olbia
- : -
Modena Modena
15:30
Potenza Potenza
- : -
Latina Latina
15:30
Juve Stabia Juve Stabia
- : -
Messina Messina
15:30
US Vibonese US Vibonese
- : -
Palermo Palermo
15:30
Avellino Avellino
- : -
Paganese Paganese
18:30
Piacenza Piacenza
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
18:30
Virtus Francavilla Virtus Francavilla
- : -
Bari Bari
18:30
Virtus Verona Virtus Verona
- : -
Fiorenzuola Fiorenzuola
18:30
AC Renate AC Renate
- : -
Triestina Triestina
18:30
Pro Patria Pro Patria
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
18:30
U.S. Pergolettese U.S. Pergolettese
- : -
Lecco Lecco
18:30
Pistoiese Pistoiese
- : -
Montevarchi Montevarchi
18:30
Albinoleffe Albinoleffe
- : -
Seregno Seregno
18:30
Carrarese Carrarese
- : -
Virtus Entella Virtus Entella
18:30
Mantova Mantova
- : -
Südtirol Südtirol
18:30
Legnago Salus Legnago Salus
- : -
Trento Trento
JAPONYA J-1 LİGİ
08:00
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
09:00
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
11:00
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
13:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
JAPONYA J-2 LİGİ
08:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
- : -
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
08:00
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
- : -
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
08:00
Machida Zelvia Machida Zelvia
- : -
Tochigi SC Tochigi SC
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
- : -
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
09:00
Sagamihara Sagamihara
- : -
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
09:00
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
- : -
FC Ryukyu FC Ryukyu
JAPONYA J-3 LİGİ
07:00
Fukushima United Fukushima United
- : -
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
07:00
Imabari Imabari
- : -
Kataller Toyama Kataller Toyama
07:00
Yokohama Sports Yokohama Sports
- : -
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
08:00
FC Gifu FC Gifu
- : -
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
08:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
- : -
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
KADINLAR HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
MS
Meksika (B) Meksika (B)
6 - 1
Arjantin (K) Arjantin (K)
KAZAKİSTAN PREMİER LİGİ
12:00
Atyrau Atyrau
- : -
Kyzylzhar Kyzylzhar
12:00
Taraz Taraz
- : -
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
12:00
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
FC Astana FC Astana
12:00
FC Turan FC Turan
- : -
Aktobe Lento Aktobe Lento
14:00
Caspiy Caspiy
- : -
FC Akzhayik FC Akzhayik
16:00
Kaisar Kyzylorda Kaisar Kyzylorda
- : -
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
17:00
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
MS
Turrialba Turrialba
1 - 1
Municipal Santa Ana Municipal Santa Ana
MS
Barrio Mexico Barrio Mexico
2 - 0
Consultants Desamparados Consultants Desamparados
20:00
Puntarenas FC Puntarenas FC
- : -
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
ERT
Cariari Pococi Cariari Pococi
0 - 0
Limon FC Limon FC
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
3 - 1
Municipal Grecia Municipal Grecia
MS
Sporting San Jose Sporting San Jose
2 - 0
Guadalupe FC Guadalupe FC
04:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
- : -
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
23:00
Santos de Guapiles Santos de Guapiles
- : -
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
LETONYA KUPASI
14:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
FK Liepaja FK Liepaja
LİTVANYA 1. LİGİ
17:00
Kauno Zalgiris-2 Kauno Zalgiris-2
- : -
FK Silas FK Silas
17:00
Babrungas Babrungas
- : -
BFA Vilnius BFA Vilnius
17:00
FK Zalgiris-2 FK Zalgiris-2
- : -
Neptunas Klaipeda Neptunas Klaipeda
17:00
Panevezys-2 Panevezys-2
- : -
Suduva-2 Suduva-2
17:00
FK Minija FK Minija
- : -
Banga-2 Banga-2
17:00
Lietava Jonava Lietava Jonava
- : -
Siauliai Siauliai
17:00
Atmosfera Atmosfera
- : -
FK Riteriai-2 FK Riteriai-2
LİTVANYA A LYGA
17:00
DFK Dainava DFK Dainava
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
17:00
Dudelange Dudelange
- : -
Victoria Rosport Victoria Rosport
17:00
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
- : -
Differdange 03 Differdange 03
17:00
US Hostert US Hostert
- : -
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
17:00
Rodange Rodange
- : -
Swift Hesperange Swift Hesperange
MACARİSTAN 1. LİGİ
14:30
Debreceni Debreceni
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
16:45
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
- : -
Mezökövesdi Mezökövesdi
19:00
Ferencvaros Ferencvaros
- : -
MTK Budapeşte MTK Budapeşte
MACARİSTAN 2. LİGİ
14:00
Soroksár Soroksár
- : -
Szentlorinc Szentlorinc
14:00
Budafoki MTE Budafoki MTE
- : -
Budaors FC Budaors FC
14:00
Tiszakecske Tiszakecske
- : -
Diosgyor Diosgyor
14:00
Gyor Gyor
- : -
Pecsi Pecsi
14:00
III. Kerület III. Kerület
- : -
BFC Siofok BFC Siofok
14:00
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
- : -
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
14:00
Dorogi Dorogi
- : -
Csakvári TK Csakvári TK
18:00
Bekescsaba Bekescsaba
- : -
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
18:00
Szombathelyi Haladas Szombathelyi Haladas
- : -
Ajka Ajka
18:00
Szeged Szeged
- : -
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
Pelister Pelister
- : -
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
15:00
Borec Borec
- : -
Akademija Pandev Akademija Pandev
15:00
Shkendija Shkendija
- : -
Rabotnicki Rabotnicki
15:00
FK Skopje FK Skopje
- : -
Tikves Tikves
15:00
Makedonija GP Makedonija GP
- : -
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
MALTA 1. LİGİ
16:00
Santa Lucia Santa Lucia
- : -
Sliema Wanderers Sliema Wanderers
18:00
Hibernians Hibernians
- : -
Valletta Valletta
20:00
Sirens Sirens
- : -
Birkirkara Birkirkara
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Puebla Puebla
0 - 1
Leon Leon
90'
Monterrey Monterrey
0 - 0
Necaxa Necaxa
1'
Club America Club America
0 - 0
Tigres Tigres
05:00
CD Guadalajara CD Guadalajara
- : -
Cruz Azul Cruz Azul
20:00
UNAM Pumas UNAM Pumas
- : -
Club Tijuana Club Tijuana
NORVEÇ 1. LİGİ
16:00
Ham Kam Ham Kam
- : -
Ranheim Ranheim
16:00
Asane Asane
- : -
KFUM KFUM
16:00
Strommen Strommen
- : -
Sogndal Sogndal
16:00
Stjordals Blink Stjordals Blink
- : -
Ull Kisa Ull Kisa
16:00
Aalesund Aalesund
- : -
Sandnes Sandnes
16:00
Grorud Grorud
- : -
Fredrikstad Fredrikstad
16:00
Bryne Bryne
- : -
Raufoss Raufoss
NORVEÇ 2. LİGİ
14:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
- : -
Nardo Nardo
15:00
Alta Alta
- : -
Asker Asker
15:00
Skeid Skeid
- : -
Notodden Notodden
16:00
Levanger Levanger
- : -
Sotra Sotra
16:30
Brattvag Brattvag
- : -
Eidsvold TF Eidsvold TF
NORVEÇ ELİTESERİEN
18:00
Stromsgodset Stromsgodset
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
18:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
18:00
Tromso Tromso
- : -
Mjondalen Mjondalen
18:00
Valerenga Valerenga
- : -
Haugesund Haugesund
18:00
Rosenborg Rosenborg
- : -
Sandefjord Sandefjord
20:00
Odds BK Odds BK
- : -
Brann Brann
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
- : -
Pakhtakor Pakhtakor
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
River Plate River Plate
0 - 2
Sol de America Sol de America
45'
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
0 - 0
12 de Octubre 12 de Octubre
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Deportivo Municipal Deportivo Municipal
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
21:15
Universidad Cesar Vallejo Universidad Cesar Vallejo
- : -
Alianza Universidad Alianza Universidad
23:30
Alianza Lima Alianza Lima
- : -
Sporting Cristal Sporting Cristal
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
16:00
Odra Opole Odra Opole
- : -
GKS Jastrzebie GKS Jastrzebie
19:00
Widzew Lodz Widzew Lodz
- : -
LKS Lodz LKS Lodz
POLONYA 2. LİGİ
15:00
Radunia Stezyca Radunia Stezyca
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
KGHM Zaglebie Lubin KGHM Zaglebie Lubin
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
18:30
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Stal Mielec Stal Mielec
21:00
Piast Gliwice Piast Gliwice
- : -
Legia Varşova Legia Varşova
PORTEKİZ 2. LİGİ
13:00
Feirense Feirense
- : -
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
16:00
Nacional Madeira Nacional Madeira
- : -
Mafra Mafra
21:30
Trofense Trofense
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
17:30
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
- : -
Arouca Arouca
20:00
Vizela Vizela
- : -
Benfica Benfica
22:30
Portimonense Portimonense
- : -
Estoril Estoril
PRİMERA DİVİSİON RFEF
13:00
Racing Santander Racing Santander
- : -
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
13:00
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
- : -
Linares Deportivo Linares Deportivo
13:00
Atlético Sanluqueno Atlético Sanluqueno
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
13:00
CDA Baleares CDA Baleares
- : -
Sabadell Sabadell
13:00
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Internacional de Madrid CF Internacional de Madrid CF
13:00
San Sebastian Reyes San Sebastian Reyes
- : -
Badajoz Badajoz
19:30
Zamora Zamora
- : -
Calahorra Calahorra
19:30
Cornella Cornella
- : -
Albacete Albacete
ROMANYA LİGA 1
ERT
Farul Constanta Farul Constanta
0 - 0
FCSB FCSB
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
Ufa Ufa
- : -
Rubin Kazan Rubin Kazan
16:30
FK Akhmat Grozny FK Akhmat Grozny
- : -
Ural S.O Ural S.O
19:00
Zenit Zenit
- : -
Spartak Moskova Spartak Moskova
SAN MARİNO 1. LİGİ
16:00
Cosmos Cosmos
- : -
S.S. Murata S.S. Murata
16:00
SP Libertas SP Libertas
- : -
Tre Penne Tre Penne
16:00
Folgore Folgore
- : -
Faetano Faetano
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
14:30
Backa Topola Backa Topola
- : -
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
18:00
Vojvodina Vojvodina
- : -
Radnicki Kragujevac Radnicki Kragujevac
19:45
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
- : -
Radnicki Nis Radnicki Nis
SLOVAKYA 2. LİGİ
11:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
- : -
Komarno Komarno
12:00
FC Rohoznik FC Rohoznik
- : -
MSK Namestovo MSK Namestovo
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
16:00
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
- : -
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
18:00
Dunajska Streda Dunajska Streda
- : -
Zemplin Michalovce Zemplin Michalovce
SLOVENYA 1. LİGİ
16:00
Tabor Sezana Tabor Sezana
- : -
Maribor Maribor
18:00
NK Radomlje NK Radomlje
- : -
Mura Mura
SLOVENYA 2. LİGİ
16:00
ND Beltinci ND Beltinci
- : -
Jadran Dekani Jadran Dekani
16:00
Fuzinar Fuzinar
- : -
Rudar Velenje Rudar Velenje
21:00
NK Krka NK Krka
- : -
NK Roltek Dob NK Roltek Dob
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Altınordu Altınordu
- : -
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
16:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
- : -
Bursaspor Bursaspor
19:00
Kocaelispor Kocaelispor
- : -
Gençlerbirliği Gençlerbirliği
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
16:00
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Adana Demirspor Adana Demirspor
16:00
Fraport TAV Antalyaspor Fraport TAV Antalyaspor
- : -
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
Al-Nassr Al-Nassr
- : -
Al Ettifaq Al Ettifaq
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
31'
Rangers Rangers
0 - 1
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
21:00
Deportes Temuco Deportes Temuco
- : -
Fernandez Vial Fernandez Vial
21:00
U. San Felipe U. San Felipe
- : -
Copiapó Copiapó
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Deportivo Nublense Deportivo Nublense
1 - 1
Everton De Vina Everton De Vina
18:00
Melipilla Melipilla
- : -
Univ. de Chile Univ. de Chile
22:30
Colo Colo Colo Colo
- : -
Universidad Catolica Universidad Catolica
TAYLAND PREMİER LİGİ
ERT
Nongbua Pitchaya Nongbua Pitchaya
0 - 0
Suphanburi Suphanburi
14:00
Port FC Port FC
- : -
Prachuap FC Prachuap FC
14:00
Ratchaburi Ratchaburi
- : -
Buriram United Buriram United
15:00
BG Pathum United BG Pathum United
- : -
Bangkok United Bangkok United
TUNUS 1. LİGİ
16:30
Rejiche Rejiche
- : -
US Monastir US Monastir
16:30
Olympique de Beja Olympique de Beja
- : -
AS Slimane AS Slimane
UKRAYNA 2. LİGİ
13:15
Avanhard Kramatorsk Avanhard Kramatorsk
- : -
Nyva Ternopil Nyva Ternopil
15:30
FC Uzhhorod FC Uzhhorod
- : -
Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
18:45
Metalist Kharkiv Metalist Kharkiv
- : -
Podillya-Khmelintskyi Podillya-Khmelintskyi
UKRAYNA PREMİER LİGİ
14:00
Rukh Lviv Rukh Lviv
- : -
Minai Minai
17:00
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
SK Dnipro-1 SK Dnipro-1
19:30
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
- : -
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
URUGUAY PRİMERA - CLAUSURA
MS
Villa Espanola Villa Espanola
1 - 3
Penarol Penarol
16:15
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
- : -
Montevideo City Montevideo City
21:15
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
- : -
Boston River Boston River
23:30
Cerrito Cerrito
- : -
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Aris Aris
- : -
Panetolikos Panetolikos
16:00
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
- : -
AEK AEK
18:15
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Lamia Lamia
20:30
Olympiakos Olympiakos
- : -
PAOK PAOK
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 10 11 24
2 Atakaş Hatayspor 9 11 19
3 Fenerbahçe 9 4 19
4 Beşiktaş 9 7 17
5 İttifak Holding Konyaspor 10 5 17
6 VavaCars Fatih Karagümrük 9 4 17
7 Galatasaray 9 2 17
8 Aytemiz Alanyaspor 9 0 17
9 Altay 10 0 15
10 Adana Demirspor 9 0 12
11 Gaziantep FK 10 -2 12
12 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 10 -6 12
13 Yukatel Kayserispor 10 -4 11
14 Demir Grup Sivasspor 9 2 10
15 Medipol Başakşehir 9 -1 9
16 Fraport TAV Antalyaspor 9 -4 9
17 GZT Giresunspor 10 -4 9
18 Göztepe 10 -5 8
19 Kasımpaşa 10 -6 6
20 Çaykur Rizespor 10 -14 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 9 14 21
2 MKE Ankaragücü 9 12 21
3 BB Erzurumspor 9 5 18
4 Eyüpspor 9 4 17
5 Kocaelispor 8 1 16
6 Royal Hastanesi Bandırmaspor 9 5 15
7 Tuzlaspor 8 4 14
8 Yılport Samsunspor 8 0 11
9 Gençlerbirliği 8 -3 11
10 Menemenspor 9 -5 11
11 İstanbulspor 8 0 10
12 Altaş Denizlispor 9 -3 10
13 Altınordu 9 -8 10
14 Adanaspor 9 -3 9
15 Manisa FK 9 -5 9
16 Beypiliç Boluspor 8 -1 8
17 Bursaspor 8 -3 8
18 Balıkesirspor 8 -7 6
19 Ankara Keçiörengücü 8 -7 4
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 7 8 18
2 Amed Sportif Faaliyetler 9 4 17
3 Isparta 32 Spor 8 4 15
4 Kırşehir Belediyespor 8 3 14
5 Zonguldak Kömürspor 9 1 13
6 Pazarspor 8 2 13
7 Bucaspor 1928 9 4 13
8 Nazilli Belediyespor 8 2 12
9 Şanlıurfaspor 7 3 12
10 Karatay Termal 1922 Konyaspor 9 4 12
11 Uşakspor A.Ş. 8 -5 10
12 Tarsus İdman Yurdu 8 -1 9
13 Ankara Demirspor 8 -2 8
14 Akhisarspor 8 -6 7
15 Anagold 24Erzincanspor 8 -3 7
16 TECO Karacabey Belediyespor 7 -2 7
17 Kırklarelispor 7 -2 7
18 Eskişehirspor 8 -14 4
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Silahtaroğlu Vanspor FK 8 11 20
2 Sivas Belediyespor 8 13 18
3 Hekimoğlu Trabzon 8 11 18
4 Bodrumspor 8 11 16
5 Çorum FK 8 6 15
6 Ankaraspor 8 10 14
7 Sakaryaspor 8 6 14
8 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 8 2 14
9 Afjet Afyonspor 8 3 13
10 Etimesgut Belediyespor 8 0 13
11 Serik Belediyespor 8 -3 12
12 İnegölspor 8 1 11
13 Somaspor 8 0 11
14 Sarıyer 8 -1 10
15 Diyarbekirspor 8 -2 7
16 Turgutluspor 8 -7 5
17 Ergene Velimeşespor 8 -15 4
18 Niğde Anadolu FK 8 -17 4
19 Adıyaman FK 8 -9 3
20 Kahramanmaraşspor 8 -20 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Paris St Germain 3 3 7
2 Manchester City 3 5 6
3 Club Brugge 3 -3 4
4 RB Leipzig 3 -5 0