Doğum Haritamız ve Astroloji! « Magazinmatik.com

25 Eylül 2021 - 04:08

Doğum Haritamız ve Astroloji!

Doğum Haritamız ve Astroloji!
Son Güncelleme :

23 Eylül 2020 - 0:33

Astrolog Şenay Devi Doğum Haritamız ve Astroloji konularında bir makale kaleme aldı.

Günümüzde halen pek çok meslek alanında çırak olmadan ustalığa soyunan çok sayıda insan var. Hele ki pandemi süreci ile popülerliği yükselen ASTROLOJİ alanında!
Koskoca gökyüzünü 12 burçtan ibaret sayılmasına neden olup astrolojiyi gel geç bir sistem gibi benimseyen ve benimsetmeye neden olan Astronomi Astroloji ve Matematikten nasibini almamış BURÇ Yorumcuları!
Allah hepinizin iyiliğinizi versin!
Dünyada aynı burca mensup MİLYONLARCA insan var. Bu insanların aynı kaderi yaşamaları aynı davranış ve seçimlerde bulunmaları mümkün DEĞİLDİR!

doğum haritası

Her ruh ÖZEL ve DEĞERLİDİR!

Yaratılmış her insanın DOĞUM HARİTASI Gezegen yerleşimleri doğum yeri saati koordinatlarına göre farklıdır. AYNI PARMAK İZLERİMİZİN BİR DİĞERİMİZDEN FARKLI OLDUĞU GİBİ! Hatta TEK YUMURTA İKİZLERİNİN Bile doğum haritaları birbirlerinin aynısı değildir! 4 Dakikalık fark İKİZ ÇOCUKLARIN haritalarının birbirinin aynısı olmasına İZİN VERMEZ. Gezegenlerin yerleşimi değişir dereceleri ilerler ve farklı anlamlar kazanır ve kişilere de farklı özellikler verir.

Bu durumda GÜNEŞ SOLAR Haritamızda doğduğumuz anda GÜNEŞİN İÇİNDE BULUNDUĞU burcun ilk 10 ikinci 10 üçüncü 10 gününde doğmuş olmamızı dikkate almalı ve genel ASTROLOJİK yorumlardan doğduğumuz ondalığa göre GÜNEŞ Burcumuzun genel bilgilerinden faydalanmalıyız.

Kişisel doğum haritamızda da 12 ev vardır her ev yaşamsal bir alanla ilişkilidir. 10 GEZEGEN 12 BURÇ ve diğer ASTRONOMİK Faktörler DOĞUM HARİTAMIZI Oluşturur. Bizlerin fiziksel özelliklerimizi YÜKSELEN BURCUMUZ kişiliğini GÜNEŞ BURCUMUZ Duygularımızı ortaya koyma şeklimizi AY BURCUMUZ ve tabi diğer gezegenler de temsil ettiklerine göre yeteneklerimizi zayıflıklarımızı hastalık potansiyelimizi maddi manevi kazanımlarımızı cinsel kimliğimizi ilişkilerimizi kısacası DOĞUM HARİTAMIZ hayatın içinde var olan her şeye rehberlik eder.