Kadın&Moda

2021 Oje Trendlerini Denemeyen Kalmasın!

İlk ayını hızla bitirdiğimiz 2021’in moda ve makyaj trendleri de birer birer ortaya döküldü!

Geçtiğimiz yıl kolonya, dezenfektan ve hatta eldivenden fazlasıyla nasibini alan ellerimiz, hala fazlasıyla özen ve ilgi istiyor. Bir yandan pandemi koşullarına uygun yaşamaya devam etmeli, diğer yandan da ellerimize, cildimize ve makyajımıza zaman ayırarak en başta ruhumuza güzel davranmalıyız.

Kısa Tırnaklar da Güzeldir!

 Evet, sağlık ve tedbirler açısından tırnaklarda bu yılda kısa tırnaklar ön planda. Yuvarlak kesim tırnaklarda tercih edilen oje renklerinin başında ise şeffaf ve beyaz geliyor. Temizliğin ve saflığın simgesi bu iki renk sadelik modasına da oldukça uygun. Ama metalik ve pastel ojeyi de unutmamak lazım. Geçen yıl hayatımıza geri dönen metalik ve neon tonlar, bu yıl da etkisini sürdürüyor. Eskiden kış aylarında bordo, kırmızı ve kahve tonları gibi koyu renkler tırnakları ele geçirse de, artık oje dünyası da kural tanımıyor. Yani, tırnaklarınıza turuncu, pembe, lila gibi canlı renkler sürmek için artık yaz aylarını beklemeniz gerekmiyor.

Soğuk Havalara İnat Yaz Renkleri

 Önümüzdeki süreçte tırnaklarda da zamansızlık moda! Yazın tüm renklerini tırnaklarınıza taşıyabileceğiniz gibi, bakımlı bir görüntü elde etmek için nude oje sürmeyi de deneyebilirsiniz. Elbette kışın tatlı renkleri olan kahverengi, kırmızı ya da bu yılın gözdesi açık gri, petrol yeşili gibi oje renklerini ve bu tonlardaki oje modellerini de sürmeye devam edeceğiz.

Alışverişine çıktığınızda farklı oje fiyatları ile karşılaşacak olmanızla birlikte, özellikle içinde bulunduğumuz dönemde suya ve dış etkenlere dayanıklı olmasına dikkat edebilirsiniz. Daha uzun ömürlü bir kullanım için ise tek yapmanız gereken ne olursa olsun top coat uygulamak! Bunun içinde yapmanız gereken hem sağlık hem de kalite anlamında güvenilir markaları tercih etmek olacaktır.

Yıllar yılı tırnaklarımızda görmeye alıştığımız French oje de son dönemde farklı bir tarz yakalıyor. Artık o tırnak ucuna çekilen ince beyaz çizgilerin yerini altın, mavi, mor, hatta yeşil gibi renkler aldı. Hatta tırnaklarınızın ucuna küçük taşlar ve desenler de yapabilirsiniz. Desen trendi uzun zamandır var olsa da, bu yıl popülaritesi zirve yapacak diyebiliriz! Yani özetle, çokça sıkıldığımız şu süreçte elinize fırçayı, ojeleri ve simli, emojili, süslü ne varsa alın ve tırnaklarınızı konuşturun!

Biri Oje mi Dedi?

 İtiraf edelim, belki de en çok satın almayı sevdiğimiz ürünlerin başında geliyor oje! Bir rengini alsak başka tonuna gidiyor aklımız! Parlak alsak nude güzel geliyor gözümüze! Çünkü ellerimiz en çok dikkat çeken ve bakım gerektiren güzellik unsurumuz! O halde tırnaklarınıza önce Golden Rose Nail Expert – Tırnak Bakım Serisi Çeşitleri ile önce bir güzellik yapmaya ne dersiniz? Güçlü ve sağlıklı bir tırnak bakımı için sekiz farklı çeşidi ile her türlü sorunun çözümü bu muhteşem bakım serisinde. Eğer siz de renkler arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız, 74 farklı renk seçeneği ile GR Extreme Gel Shine Nail Color aklınızı başınızdan alabilir, uyarmadı demeyin! Ekstra hacimli, dolgun ve kusursuz tırnaklara kavuşmak artık hayal değil. Işıltı, sedef ve glitter tarzı ile GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer ise ojenin ya da doğrudan tırnağın üzerine uygulanabilme özelliğine sahiptir. Küçük bir dokunuşla şeffaf ojenizin üzerinde bile harikalar yaratabilirsiniz. Önceden sürerek tırnaklarınızı da koruyabileceğiniz GR Extreme Gel Shine Coat ise, pürüzsüz ve kalıcı bir oje için her an yanınızda! Çünkü Golden Rose tırnak ürünleri zengin içeriği ve çeşitleri ile her zaman ellerinize güzel bakar!