Kadın&Moda

Lactone Beauty 2021 Işıltılı Makyaj Serisi

Kozmetik sektörünün yerli ve milli markası Lactone, günden güne değişime uğrayan dünyadan ve beraberinde getirdiği trend’lerden kopmadan yenilenmeye devam ediyor.

Lactone Beauty, yeni yıla yeni bir yatırımla, özellikle renkli kozmetiği seven kadınlar için bir sürprizle başladı. 2021 ışıltılı makyaj serisini müşterilerinin beğenisine sundu.

2021 makyaj trend’lerin de gözler ön plana çıkıyor. Işıltılı farlar, renkli eyeliner dikkat çekiyor. Ciltler ise sade, ipeksi ve ışıltılı…

Renkler arasında bakır, nüde, pembe tonları, kızıllıklar ve 80’lerin makyaj tarzının yansımaları, lila, canlı turuncular yer alıyor. Pembenin farklı tonlarındaki göz farları kullanılırken, dudaklar oldukça iddialı. Koyu bordo hatta mora çalan ruj serileri ağırlıkta.

Seride kapatıcılığı yüksek, cildi ağırlaştırmayan, gözenekleri tıkamayan fondötenler ve 8 farklı ton highlighter’lar yüzünüzü pürüzsüz ve kusursuz gösterecek. Kirpiklerinizi doğal ve dolgun gösteren rimel ve eyeliner ürünleri bakışlarınızı değiştirecek.

18’li far paletindeki pigment kalitesi yüksek ve kolay dağılan sedefli renkler dikkat çekerken, 8 renk nemlendirme etkili ruj serisi dudaklar üzerinde sıcaklığa bağlı olarak meydana gelebilecek hasarı da engelliyor.