The Mandalorıan 2. Sezon Tanıtım Yayımda - Magazinmatik.com
Magazin

The Mandalorıan 2. Sezon Tanıtım Yayımda

the mandalorian

 The Mandalorian’ın merakla beklenen 2. sezonundan ilk fragman yayımlandı. The Mandalorian 2. sezon, 30 Ekim’de izleyici ile buluşacak.

Star Wars evreninde geçen ilk live-action dizi olan The Mandalorian, geçtiğimiz yıl Disney’in yeni açılan dijital platformu Disney+‘ta izleyici ile buluştu. Iron Man, The Jungle Book, The Lion King yeniden çevrimi gibi filmlerin yönetmeni olan Jon Favreau‘nun yaratıcısı olduğu dizi, ilk sezonuyla izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı.

The Mandalorian

Jango ve Boba Fett gibi Mandalorianlı bir savaşçı olan yalnız bir silahşorun maceralarını anlatan dizi, yakaladığı bu başarıyla kısa sürede 2. sezon onayı almayı başardı. Zaman kaybetmeden 2. sezon için hazırlıklara başlayan yapım ekibi, tüm dünyada prodüksiyonların durmasına neden olan koronavirüs salgını patlak vermeden önce 2. sezonun çekimlerini tamamladı. Bu da dizinin planlandığı gibi ekim ayında izleyici ile buluşmasının önünü açtı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla 30 Ekim’de ekranlara döneceği duyurulan The Mandalorian’ın yeni sezonu için heyecanlı bekleyişimiz sürerken, 2. sezondan ilk fragman yayınlandı.