Simge Çocukluk Arkadaşı İle Hayalini Gerçekleştiriyor! - Magazinmatik.com
Magazin

Simge Çocukluk Arkadaşı İle Hayalini Gerçekleştiriyor!

simge ile gülşah saraçoğlu'nun çocukluk hayalleri gerçekleşiyor

‘Mış Mış’, ‘Üzülmedin Mi?’, ‘Prens & Prenses’, ‘Yankı’, ‘Ben Bazen’, ‘Öpücem’ şarkılarıyla tanınan Simge, kariyerinin ilk İstanbul Harbiye Açıkhava konserini 5 Ağustos Çarşamba gecesi verecek.

Simge’ye en büyük destek çocukluk arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu’ndan geldi.

Günlerdir büyük bir titizlikle, kariyerinin ilk Harbiye Açıkhava Konseri ’ne özel repertuvarıyla, dans ve müzik ziyafeti vermeye hazırlanan ve kendisini izlemeye gelenlere özel bir showla karşısına çıkacak olan Simge’ye en büyük destek 5 yaşından bugüne kadar en yakın arkadaşı modacı Gülşah Saraçoğlu’ndan geldi. Çocukluk hayallerini gerçekleştiren ikili yıllar önce biri modacı biride şarkıcı olmak isterken yıllar sonra bu hayallerinin gerçekleşmesiyle Gülşah Saraçoğlu bir hafta atölyesini sadece Simge’ye kapatarak Harbiye Açıkhava konseri için üç ayrı kostüm hazırladı.

simge ile gülşah saraçoğlu'nun çocukluk hayalleri gerçekleşiyor

Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi için dansçılar, kostümleri ve şovu için masraftan kaçmadığı bildirildi. Kariyerinin ilk Harbiye konserini verecek olan Simge’nin konserine yoğun ilgi olduğu biletlerin tükenmek üzere olduğu belirtildi.