Seda Akgül'den Flaş Fatih Portakal Açıklaması! - Magazinmatik.com
Sosyal Medya

Seda Akgül’den Flaş Fatih Portakal Açıklaması!

seda akgül

Fatih Portakal’ın FOX Anahaber’den ani bir şekilde istifa ederek kendini doğanın kucağına bırakamasının yanlıları sürüyor.

Bir anda kariyer, şan , şöhret ve parayı elinin tersi ile iten huzuru ve ailesini seçen Fatih Portakal’ın bu tutumu hakkında bir çok yorum yapıldı ve yapılmakta.

Portakal’ın ekrana veda etmesi ile ilgili ünlü televizyoncu Seda Akgül’de bir yorumda bulundu.Şu günlerde kendi de bir nevi inzivaya çekilen Akgül,sosyal medya hesabında bir paylaşım yaptı.

seda akgül

Seda Akgül paylaşımında ; Sevgili Fatih Portakal’ın kendi isteği ile emekli olduğuna inanıyor ve onu anlıyorum.En çok izlenilen haberci olmasına rağmen, milyonların önünde hedef gibi durmak, beğeni kadar hakaret işitmek, koca bir haber merkezinin pişirdiği yemeği sizlere kusursuzca servis etme baskısı, ailesi ve kendisi ile ilgili eleştiriler.. Fatih , herşeyin para, şöhret veya güç olmadığını çözmüş, bunları zaten hiçbir zaman kendi için kullanmamış bir habercidir. Hayata bir kere gelindiğini ve onu hergün biraz daha tükenerek yaşamamasını bilecek kadar da zekidir. Eşi Armağan hanıma saygı ve sevgisi, diğer ünlü erkeklerin baskısından çok farklıdır. Mütevazı çiftliğinde, bunca yıpranmışlıktan sonra, ona ve eşine mutluluklar diliyor, herkese durup, düşünüp, ne için yaşadığımızı unutmamamız gerektiğini hatırtlatmak istiyorum. Ekranlarda maalesef seyredecek hiçbirşeyin olmadığı, akıllı ve güzel insanların bir bir çekildiği bu günlerde ona ve ailesine sonsuz iç huzuru diliyor, bir dönem sabah haberlerindeki dişli rakibim, sonra sadık izleyicisi olarak alkışlıyorum. Ülkemizde herkes cesur olanı alkışlar ama bir saniye arkasında durmaz. İster inanın izleyin, ister inanmayın görmezden gelin.. Demokrasiler farklılıklar ve çeşitliliklerden beslenir.Evet Fatih haklısın.. Toprak ve hayvanlarla uğraşmak bizi özümüze yakınlaştıracak, sevenlerin ve sevmeyenlerin yıllardır aldırmadan ekran karşısında kestikleri ahkamı tedavi edecektir. Sana saygı duyuyorum.. sözlerine yer verdi.

View this post on Instagram

Sevgili Fatih Portakal’ın kendi isteği ile emekli olduğuna inanıyor ve onu anlıyorum.En çok izlenilen haberci olmasına rağmen, milyonların önünde hedef gibi durmak, beğeni kadar hakaret işitmek, koca bir haber merkezinin pişirdiği yemeği sizlere kusursuzca servis etme baskısı, ailesi ve kendisi ile ilgili eleştiriler.. Fatih , herşeyin para, şöhret veya güç olmadığını çözmüş, bunları zaten hiçbir zaman kendi için kullanmamış bir habercidir. Hayata bir kere gelindiğini ve onu hergün biraz daha tükenerek yaşamamasını bilecek kadar da zekidir. Eşi Armağan hanıma saygı ve sevgisi, diğer ünlü erkeklerin baskısından çok farklıdır. Mütevazı çiftliğinde, bunca yıpranmışlıktan sonra, ona ve eşine mutluluklar diliyor, herkese durup, düşünüp, ne için yaşadığımızı unutmamamız gerektiğini hatırtlatmak istiyorum. Ekranlarda maalesef seyredecek hiçbirşeyin olmadığı, akıllı ve güzel insanların bir bir çekildiği bu günlerde ona ve ailesine sonsuz iç huzuru diliyor, bir dönem sabah haberlerindeki dişli rakibim, sonra sadık izleyicisi olarak alkışlıyorum. Ülkemizde herkes cesur olanı alkışlar ama bir saniye arkasında durmaz. İster inanın izleyin, ister inanmayın görmezden gelin.. Demokrasiler farklılıklar ve çeşitliliklerden beslenir.Evet Fatih haklısın.. Toprak ve hayvanlarla uğraşmak bizi özümüze yakınlaştıracak, sevenlerin ve sevmeyenlerin yıllardır aldırmadan ekran karşısında kestikleri ahkamı tedavi edecektir. Sana saygı duyuyorum.. @fatihportakal35 @foxturkiye @senturkdogann

A post shared by Seda Akgül (@sedaakgul) on