Kadın&Moda

HC Care Ürünleri İle Fark Yaratıyor!

Doğal ve bitkisel ürünlerden oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken yerli kozmetik firması HC Care parfüm sektöründe de en iyi marka olma yolunda çalışmalarını sürdürüyor

HC Care cilt ürünleri, saç ürünleri ve parfüm çeşitleri ile dikkat çekiyor. HC COMPLEX, HC ŞAMPUAN, HC OVEX, HC Saç Kremi, HC Doping, HC Tria ile saçların saha güçlü, kuvvetli  ve dökülmelere karşı daha dayanıklı olması için tamamen doğal ve bitkisel içerikli saç ürünlerin yanı sıra Cilt ürünleri ile de fark yaratıyor.

SAç ürünlerinden HC Complex, uzama evresi süresince saçları ve saç derisini diğer bakım ürünlerinde bulunmayan birçok bitki özü, vitamin, protein, mineral ve amino asitler gibi doğru bileşenler yardımıyla besler. Düzenli bir kullanım sonunda saçların güçlenerek uzamasına yardımcı olur. Tüm bilinen etkilerinin dışında HC Complex, 10 yılı aşkın süredir sağlıklı saç uzatma etkisi ile tanınan en popüler bakım üründür. Siz de, içeriğinde hiçbir kimyasal madde içermeyen ve son zamanların en beğenilen saç bakım ürünü HC Complex ile hemen tanışın.

Yaşlanma belirtilerini yok eden, kırışıklıklara savaş açan , cildin sağlıklı bir şekilde nemlenmesi, onarılması ve yenilenmesine yardımcı ürünleri ile HC Care cilt ürünleri ile dikkat çekiyor.

Son bir kaç yıldır da parfüm piyasasında HC Care yine birbirinden farklı ve baştan çıkartıcı kokuları aranılan isim oldu.

7 Farklı koku çeşidi ile hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden  Opulence serisi ile parfüm sektöründe de yerli üretimde öncü isimlerden HC Care…