Çok Düşündük İle ' Bi Şeyler Oldu' - Magazinmatik.com
Müzik

Çok Düşündük İle ‘ Bi Şeyler Oldu’

çok düşündük albüm

Çok Düşündük grubunun içinde kavuşmalara, ayrılıklara, kadın cinayetlerine, geçmişe ve geleceğe yer veren  ilk albümleri  “Bi’ Şeyler Oluyor”  müzik paltformlarında yerini aldı.

Çok düşündük grubu bu albümü hazırlama nedenlerini  ‘’Müzik piyasasının kolay tüketime teşvik ettiği bu dönemde ciddi bir işin altına imza atma arzusu, pandemi döneminde bizi albüm yapmaya  itti.’’ şeklinde açıklıyor.

Grup, Emre Demirhisar’ın vokal olarak katılmasıyla, albümde de yer alan “Bana Senden” parçasını 1 Mayıs’ta tekli olarak yayınlayarak “Bi’ Şeyler Oluyor” albümünü müjdelemişti.

 

Grubun bateristi Haktan Göral, “Albüm yapmak hepimiz için ortak bir hayaldi. Müzik piyasasının kolay tüketime teşvik ettiği bu dönemde ciddi bir işin altına imza atma arzusu, pandemi döneminde bizi albüm yapmaya itti” diye anlatıyor.

çok düşündük albüm

Parçaların bestelerinde 4 grup üyesinin de emeği geçen albümün prodüksiyon, mix, mastering ve düzenlenmesi UAÖ Sound’dan Umut Atakan Özșenol ve Eren Uçkun’a, görsel tasarımı Cansu Ündeyoğlu ve Haktan Göral’a ait.