Tepki X Ceza Yak Diyor! - Magazinmatik.com
Müzik

Tepki X Ceza Yak Diyor!

Tepki X Ceza Yak Diyor

Türkçe rap müziğin önde gelen isimlerinden Ceza ve  son yıllarda başarılı çalışmalarıyla  adından sıkça söz ettiren Tepki, yaz sıcağında gölge etkisi yaratacak “YAK” isimli şarkılarıyla müzikseverlerin karşısına çıktı.

İlk defa bir projede bir araya gelen ikilinin şarkı sözleri, hem gençleri motive ediyor hem de ince mesajlar barındırıyor. “Aynı sayın bakanımın da dediği gibi; bana hiç yaklaşmayın” gibi sözleri ile corona gündemine kadar göndermede bulunulan “YAK” şarkısının, Old School Hip Hop ruhunun modern bir sound’la harmanlandığı altyapısı Tepki’nin prodüktörü 93 tarafından yapılmış.

Tepki X Ceza Yak Diyor

İstanbul Ümraniye Netaş Platoları’nda çekimleri gerçekleştirilenşarkının video klibinin görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlenirken, yönetmen koltuğunda Vasso ismini görüyoruz. Single kapak tasarımlarında ise Mustafa Tali Aydoğdu imzası bulunuyor.

Avrupa Müzik markasıyla 31 Temmuz Cuma günü tüm dijitalplatformlarda yayınlanan “Yak” isimli çalışmanın video klibi ise Tepki’nin kendi YouTube Kanalı’nda müzikseverlerle buluştu.