Tarkan İsyan Etti...Daha Kaç Pınar Gültekin Ölecek? - Magazinmatik.com
Magazin

Tarkan İsyan Etti…Daha Kaç Pınar Gültekin Ölecek?

tarkan pınar gültekin cinayetine tepki verdi

Ünlülerin kadın cinayetine kurban giden Pınar Gültekin için paylaşımları devam ediyor.Tarkan’da vahşice işlenen cinayete sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla tepki verdi.

Pınar Gültekin’in korkunç bir cinayete kurban gitmesi büyük gündem yarattı.Ardı ardına gelen kadın cinayet haberleri sosyal medyada büyük infial yarattı.Ünlü isimlerde paylaşımları ile kadın cinayetlerine tepki veriyor.

tarkan pınar gültekin cinayetine tepki verdi

TARKAN İSYAN ETTİ

Tarkan, yetkililere seslendi  “Siz nasıl rahat uyuyorsunuz geceleri? Daha kaç Pınar Gültekin ölecek?”  paylaşımı ile tepkisini ortaya koydu.

Tarkan, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Katillere, canilere lanet okumak ne işe yaradı bugüne kadar? Hiç bir işe yaramadı, yaramıyor…Katillere hakettiği cezaları vermeyip, bir de cezalarını hafifletecek abuk sabuk gerekçelerle bu canavarların yanında duran bu düzen ne zaman değişecek?Ey yetkililer! Siz nasıl rahat uyuyorsunuz geceleri? Her gün ülkemizde kadınlar öldürülüyor, şiddet görüyor ve bir türlü yapılması gerekeni yapmıyorsunuz.Hafifletilmiş cezalarla bu canileri tekrar topluma salıyorsunuz.İçiniz, vicdanınız nasıl rahat ediyor?Yazıktır, günahtır kadınlarımıza.Daha kaç Pınar Gültekin ölecek?” sözlerine yer verdi.