Survivor Barış ' Daha Çok Tarihler Yazacağı Bizim Hikayemiz Yeni Başlıyor' - Magazinmatik.com
Magazin

Survivor Barış ‘ Daha Çok Tarihler Yazacağı Bizim Hikayemiz Yeni Başlıyor’

Survivor 2020 finalisti Barış Murat Yağcı, kısa bir dinlenmeden sonra sosyal medyadan sevenlerine mesaj vererek yeni projelerin yakın olduğunun altını çizdi.

Survivor 2020’ye damga vuran isimlerden olan Barış Murat Yağcı  yarışma sonrası yeniden normal hayat adapte olmaya çalışırken gündemden de düşmüyor.

Survivor 2020’yi ikinci olarak bitiren Yağcı ,nstagram hesabı üzerinden yeni bir paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz günlerde “Alışkanlıklardan kolay vazgeçilmiyor” notunu düştüğü yeni imajıyla sevenleriyle buluşan Barış Murat Yağcı son yaptığı paylaşımla takipçilerine yeni proje müjdesi verdi.

İşte Survivor ikincisi Barış Murat Yağcı’nın beğeni yağan paylaşımı…

Survivor’dan önce çekirdek bir aileye sahiptim. Yarışma boyunca nedenini bilmediğim bir sorumluluk ve yük taşıdım. Finalin ardından anladım ki sevgi dolu dev gibi bir ailem olmuş ve sorumluluğumun sebebi onlarmış. Yarışma boyunca hep kendim olmaya çalıştım ve beni destekleyen insanları mahçup etmemek için her gün sabrettim, dayandım ve mücadelemi asla bırakmadım.
Şimdi görüyorum ki, birlikte çok şey başarmış ve tarih yazmışız. Daha çok tarihler yazacağız, bizim hikayemiz yeni başlıyor.İyi ki varsınız benim kocaman ailem. Sizi çok seven minik zürafanız