Sosyal Baskı Serenay Sarıkaya'yı Çıldırttı - Magazinmatik.com
Magazin

Sosyal Baskı Serenay Sarıkaya’yı Çıldırttı

serenay sarıkaya sosyal baskıdan sıkıldı

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya sosyal baskı yüzünde hayli sıkıntılı.Önce Cem Yılmaz ile ayrıldı iddiaları sonrasında Ozan Güven’in kadına şiddet olayında sessiz kaldın eleştirileri  oyuncuyu isyan ettirdi

Ozan Güven‘in karıştığı kadına şiddet olayında  konuya sessiz kalmakla eleştirilen ve Cem Yılmaz’dan ayrıldığı iddia edilen Serenay Sarıkaya “Neden beni ilgilendirmeyen konuların ana kahramanı olmak zorundayım” sözleriyle isyan etti.

Instagram hesabının hikaye bölümünden bir paylaşımda bulunan Sarıkaya arkaya arkaya gelen haberlerden ve takipçilerinin üzerinde yarattığı sosyal baskıdan sıkılmış olacak ki tepkisini şu sözlerle dile getirdi:

“Yahu bir insanın bu kadar da üstüne gelinmez ki! Sesi çıkmıyor diye bu kadar da ileri gidilmez ki. Sonu gelmiyor, bitmiyor. Daha birini iyileştiremeden, daha serti hazırda bekliyor. Sınırı aşalı çok oldu! Ne kolay insanların hayatına iftiralar atmak, sınır, etik, ahlak bilmeden saldırmak. Her iftiraya ‘yok öyle değil ‘ diyemem ki. Halbuki her şeyim ortada, bir gizemim de yok ki. Bu da şiddetin başka türlüsü değil mi? Yeter.”