Dilay Korkmaz Kanal D ile Yollarını Ayırdı! - Magazinmatik.com
Magazin

Dilay Korkmaz Kanal D ile Yollarını Ayırdı!

dilay korkmaz kanal d den istifa etti

Cumartesi – pazar günleri Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Magazin D programını sunan Dilay Korkmaz, Demirören Medya Grubu ile yollarının ayrıldığını açıkladı.

Dilay Korkmaz Kanal D den ayrılışını “Kariyerimde değişiklik ve farklı formatlar ile izleyiciyle buluşmayı keyifle bekliyorum. Daha farklı mecra ve formatlarla yeniden görüşeceğiz.” cümleleri ile özetledi.

Korkmaz, Kanal D den ayrılışına üzülenlere de “”Üzgün surat emojileri ve üzgün mesajlar atmayın ama yine çok güzel işler ve güzel projelerle bir araya geleceğiz azıcık bir tatil yapayım ya durun.” şeklinde seslendi.

Bu gelişme sonucunda da kanaldan yapılan açıklamada Magazin D’nin yeni sunucusunun Aslı Turanlı olduğu duyurulmuş.

dilay korkmaz kanal d den istifa etti

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?

1990 Ankara doğumlu olan tescilli güzel Dilay KorkmazGazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü’nden mezunun oldu. Eğitim hayatının ardından kariyer planlamasının odak noktasına spiker olmayı koyan Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı.

Güzel isim 2010 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasında 4. olarak ülkemizi Uluslararası platformda temsil etme hakkı kazandı. Bu kapsamda Çin’de Miss International yarışmasına katılan isim 80 ülke mankeni arasından ilk 15’e girerek büyük başarıya imza attı.

Dünya güzellik yarışmasından döndükten sonra 2011 yılında Acun Medya‘da işe başladı. Hem prodüksiyon hem kamera önünde yer aldı. Survivor İnce Hesaplar ve O Ses Türkiye programlarını sundu. Buradan ayrıldıktan sonra Star TV ve Kanal D‘de çalıştı.

En son Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu yapan Dilay Korkmaz, buradan istifasını 11 Temmuz 2020 tarihinde duyurdu.

View this post on Instagram

🙏🏻🌸❤️

A post shared by DİLAY KORKMAZ 🌓 (@dilaykorkmazz) on