Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder Boşandı - Magazinmatik.com
Magazin

Bülent Emrah Parlak ile Burcu Gönder Boşandı

‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ programından tanıdığımız  Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder, bugün anlaşmalı olarak boşandı.

5 yıllık evliliklerini  bitiren Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder çiftinin 4 yaşındaki kızlarının velayeti annede kaldı.

Çift yaptıkları açıklamada bütün sorunları aşarak medeni bir şekilde aşk serüvenlerini bitirdiklerini açıkladı.

Sözcü’den İsmail Arıgan’ın haberine göre İstanbul Aile Mahkemesi’nde bugün görülen duruşmaya Burcu Gönder avukatı Beybin Somuk ile Bülent Emrah Parlak da avukatı Bahar Varol ile katıldı. Gizli görülen celsede mahkeme tarafların boşanmasına karar verdi. Mahkeme çiftin 4 yaşındaki kızlarının velayetini anneye verdi. Taraflar birbirinden tazminat talep etmedi.

Evliliklerinin gerçek bir aşk evliliği olduğunu söyleyen Bülent Emrah Parlak, “Aşk serüveniydi, sevda ilişkisiydi. Merkezine sevgiyi koyduğumuz ilişkimiz buraya kadar devam etti. Yine sevgiyle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

BENİM GERÇEĞİM YANIMDA

Parlak, “Karanlığı yok eden aydınlıktır. İftiraları da yok eden de gerçektir. Benim gerçeğim yanımda. Sadece çıkan yalan haberlerden dolayı üzgünüz. Şairin de dediği gibi dünyayı güzellik kurtaracak. Bir insanı sevmekle başlayacak bu. İnsanları sevelim asılsız iddialara inanmayalım insanları suçlamayalım” ifadesinde bulundu.

DOSTLUK HEP BAKİ

Burcu Gönder ise “Dostluğumuz hep baki. Bu hayatımızın sonuna kadar devam edecek. Kızımız için elimizden gelen her şeyi onun için yapacağız” diye konuştu.